Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mitől tűnnek el csak úgy...

Mitől tűnnek el csak úgy repülők és hajók a bermuda-háromszögben?

Figyelt kérdés
Ebben van igazság is vagy csak legenda?
2010. máj. 12. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

A tenger alatt működő vulkánok nagy mennyiségü gázt fejlesztenek.

A tenger vize fölhabzik.

A gáz - mint buborék jelentkezik - a vizben.

Ezáltal megcsökken a tengerviz sűrűsége, ami pedig a fölhajtóerő lecsökkenését vonja maga után.

Tehát elmerül a test.

2010. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Silber ***** válasza:
84%
Nagyon sok teória felmerült. Az előző válaszadó általi hipotézist én is hallottam már, viszont ez a repülőkre nem ad magyarázatot. Egy másik feltevés szerint relatíve erős elektromágneses viharok (is) dúlnak, így megbolondítva az elektromos berendezéseket.
2010. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segítettetek.
2010. máj. 13. 13:32
 4/10 anonim válasza:
miért eltünnek?
2010. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan arányban tűnnek el ott repülők és hajók, mint a Föld bármely másik szegletében, csak ezt felhypeolták.
2010. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az eltűnések nem is annyira érdekesek, hiszen nagy a terület, és mély a tenger, könnyen lehet hogy sima baleset, csak még nem találták meg a roncsokat. Az már érdekesebb, amikor úgy szállt le repülőgép, annyival előbb érkezett meg, mintha a térségben 600-800 km/h sebességű hátszele lett volna.
2010. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A levegőben lévő gáz bolondította meg a műszereket, sokszor repülőgép hajtóművébe került idegen anyag. Hallucinációkért és emiatti hibás döntések miatt is zuhantak le gépek. Olyan nem történt, hogy hamarabb érkezett volna meg gép, csak a benne ülők érzékelték másként az idő múlását.
2010. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igazából mindenkit az UFO-k raboltak el, mimás lehetett volna :)
2010. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha egy terület felett x repülő repül el, amelyből y-t ér baleset, akkor ha a terület felett 100x repülő repül el, akkor az azonos arányú balesetek száma 100y


A Bermuda-háromszög az egyik legforgalmasabb légtér.

2010. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ott nagyobb a fold magneses ereje es ettol tunnek el.Az a sok historia,hogy foldonkivuliek vittek el a hajokat meg a repuloket szerintem nem igaz.Es a vulkan elmeletet is helyesnek tartom.
2010. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!