Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen érdekes wikipedia...

Milyen érdekes wikipedia oldalakat ismertek?

Figyelt kérdés

Elalvás előtt a a wikit szoktam böngészni. Olyasmiket írjatok kérlek, ami egy laikusnak is érthető, tehát ne kvantummechanikai oldalakat pl. :D


Az emberi test működése, a pszichológia, a viselkedéstudomány, a különlegesebb vallások és a különböző bizarr témák érdekelnek leginkább, de bármi más jó lenne. Köszi!


2017. ápr. 3. 03:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de jó neked, hogy ilyenre alszol el, én sajna elalvás előtt az xvideos.com oldalon időzök, aztán a takaró alatt polírozok...
2017. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2017. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem írok lapot a Wikiről, mert szerintem a legtöbb tartalmaz érdekes infókat. Inkább egy módszert: vegyél elő egy szótárt (tökmindegy milyet), és kezdd azt lapozgatni, akár csak találomra kinyitva valahol. És amelyik szót érdekesnek találod, vagy nem tudod mit jelent, vagy tudod, de nem vagy benne biztos, azt megnézheted a Wikin.


Egy lapot azért mégiscsak írok:

[link]

2017. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Közismertebb nevén a láthatatlan gorilla-jelenség.

2017. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hollófernyiges ***** válasza:
100%
2017. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Azt hittem h csak nekem van ilyen idiota szokasom. Ha mar "wikipedia szakerto" vagy akk biztos tudod, hogy letezik az 'olvasd el mas nyelven' funkcio. Azaz az adott szocikket behozza neked mas nyelveken. Egyebkent legutobb ezt olvastam: [link] es amit meg figyelmedbe tudok ajanlani, hogy egy szovegben rengeteg hivatkozas van mas wiki szocikkekre (tudod, amikor mondjuk egy szakkifejezes kekkel van irva es ra tudsz kattintani) igy el lehet meg mas nagyin izgi temak fele kalandozni :) meg meg ajanlom a napi szocikket! A wikipedia kezdolapjan mindennap van egy kivalasztott iras, azok mindig erdekesek szoktak lenni
2017. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!