Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha meginnék egyszerre egy...

Ha meginnék egyszerre egy üveg 20%-os ételecetet akkor mi történne?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a normális válaszokat!
2017. ápr. 9. 14:21
 1/8 anonim válasza:
79%
Az emésztőrendszer kémhatása váltakozva lúgos és savas.Tehát szájüreg savas,nyelőcső lúgos,gyomor savas.A nyelőcsövedet biztos iritálná.Megnem halnál de fájdalmad az lenne.Sok bulémiás egésznap hánytatja magát a gyomorsavtól tönkre megy a nyelőcső hámja.De regenerálodik.Amikor terhes voltam nagyon sok ecetes cuccot ettem és ittam:)Amikor már nagyon sok volt éreztem hogy leizzadok,az izzadságom erőssen savas volt.Bőrkiütéseim lettek tőle.
2017. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. ápr. 9. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnád meginni.
2017. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha nagyon ráveszem magam megtudnám
2017. ápr. 9. 14:59
 5/8 A kérdező kommentje:
mert 1 liter citromlevet is simán megiszok
2017. ápr. 9. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Aha, az pont olyan.

Nem tudnád meginni.

2017. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
1 liter citromlevet én is meg tudnék, de a 20%-os ecet sokkal savanyúbb, és károsabb.(úgy saccra legalább 10x olyan tömény, mint a citromlé)A mentő garantált, és maradandó sérülések, felmaródások stb.
2017. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gugu Gabor ***** válasza:
70%
AZ lehet hogy meginnád, de hogy kb 5 másodpercre rá hánynál mint a lakodalmas kutya az elég valószínű
2017. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!