Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudás mesterséges úton való...

Tudás mesterséges úton való juttatása az agyba?

Figyelt kérdés

remélem értitek hogy értem, kissé tudatlan vagyok e téren. megértem ha kiröhögtök.

De szerintetek ez lehetséges a jövőben? És ha igen, hogyan?



2017. ápr. 28. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Persze. Elég csak belenézned a könyvbe, és már tudod is. Hát nem hihetetlen?? :)
2017. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg az agyról nagyon kevés ismeretünk van, ezt így kivitelezni pedig mindenképp egy nagyon bonyolult folyamat lenne, ezért nem gondolom hogy mostanában ez reális kérdés legyen.

"És ha igen, hogyan?"

ha én azt tudnám...


Nem itt publikálnám először, az fix. :)

2017. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos igen.

Ugyanis akkor már az alanynak semmilyen kritikai lehetősége nincsen a "megtanultakkal" kapcsolatban.

2017. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem most is és a jövőben, meg a múltban is, mindig mesterséges úton jutjuk, juttattuk a tudást az agyba.
2017. ápr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze be lehet juttatni. Jól el kell verni a gyereket, vagy a felnőttet és már is nem természetes úton jut be a tudás.
2017. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2-es hát persze :D belátom, ez hülye kérdés
2017. ápr. 29. 11:34
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy nem véletlen írtam, hogy "a jövőben"
2017. ápr. 29. 11:51
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ugyanis akkor már az alanynak semmilyen kritikai lehetősége nincsen a "megtanultakkal" kapcsolatban."


De miért nincs? Mi okból következtetsz erre?

2017. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!