Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az a kérdésem , hogy ha...

Az a kérdésem , hogy ha tanulmányi ösztöndíjat szertnék, de egy tárgyam 1esre sikerült van még esélyem rá, vagy akkor alapból megtagadják?

Figyelt kérdés
Biológia szakos vagyok.Nem tudom hogy megy ez.
2017. jún. 9. 12:26
 1/7 anonim válasza:
Bukással szeretnél ösztöndíjat?:-D
2017. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez középiskola?
2017. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
mégis, honnan a fenéből kellene tudnunk, hogy a te karodon milyen szabály érvényes, főleg, ha meg se mondod, hova jársz???
2017. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mojjo ***** válasza:
62%
Általában a teljesített tárgyak súlyozott átlagából számítják a dolgokat, így amiből buktál, nem számít bele. Legalábbis régen így volt, ha jól emlékszem.
2017. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mojjo ***** válasza:
100%
Amúgy tanulmányi- és vizsgaszabályzat, juttatási- és térítési szabályzat, TO, ilyenek...
2017. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először nem tudtam, hogy mi köze van a kérdésnek a tudományhoz, de bukással ösztöndíjat szerezni, ez tényleg tudomány! :-)
2017. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak akik nem csak ilyen lesz@rom módon vették a kérdést,az ő válaszuk úgyis segített,hog y nem tudták hova járok egyetemre.
2017. jún. 14. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!