Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Még csak 12 éves vagyok de...

Még csak 12 éves vagyok de érdekelne hogy milyen tantárgyakban kellene nagyon jónak lennem hogy újságíró lehessek?

Figyelt kérdés
Mert akkor azokra nagyon ráhajtanék...^^
2010. máj. 18. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
irodalom, meg nyelvtan, meg még sokminden, attól függ miröl szeretnél írni majd a pályád alatt...
2010. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha például a bálnákról kell maj egszer irnod egy cikket, akkor jó habioszbol se állsz bukásra. Bár ez a műfaj nem éppen jólfizető álllás. Nem lebeszélni akarlak de csóró leszel.
2010. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem válassz másik pályát... a média minden téren tömve van, ahhoz, hogy találj egy jó állást és emberséges fizetést, nagyon, de nagyon jónak kell lenned. Bár lehet, hogy mire te odakerülsz, kevesebben lesznek :)
2010. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Irodalom, nyelvtan mindenképp. Olvass sokat (ne képregényt, hanem szépirodalmat, szórakoztató regényeket, stb.), és nem árt, ha úgy általánosságban művelt vagy (minden tárgyból legyél egy kicsit képben). Gyakorolgass szövegértési feladatokat, írj történeteket, ilyesmik.

Sok sikert!

2010. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
többnyire humán tantárgyakat. (irodalom, nyelvtan , történelem)
2010. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!