Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki szidja már a füvet...

Valaki szidja már a füvet vagy csak irja mer le hogy milyen káros hatása van mer egy csomoan dicsérikh milyen jó meg hogy megöli a rákos sejteket stb stb szoval van valaki még rajtam kívül aki megveti a füvet?

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 17:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Nálad az agysejtpusztító hatás jött ki...
2017. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem öli meg a rákos sejteket. Fájdalomcsillapításra használják, nem gyógyításra. Ez azt jelenti, hogy ha füvezel, teljesen ugyanúgy meghalsz, mint ha nem füveznél, csak közben kevésbé fáj.
2017. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%

Az rossz. Az nagyon rossz. Lecsúszott alakok használják, azon kívül főleg a raszták ill. akik Bob Marley-t hallgatnak. A mi családunkban soha senki. Egyetlen ismerősöm sem. Buliban kínáltak rögtön mondtam, köszönöm nem. Ismertem valakit aki ismert valakit aki igen, az is megbánta mert annyira rossz. Akik meg rászoknak azoknak is milyen rossz. Ja és káros. Főleg a hatása. Többeknek meg mekkora csalódás, hogy rájuk semmilyen hatással nem volt, na az is elég rossz, hogy káros és még hatása sincs. Ha lenne benne valami jó, az mondjuk nem volna rossz. Ahhoz viszont jó lenne tudni ki honnan hozza, miből mennyi van benne. Az sem volna rossz.


Egyébként kérdező talán arra gondol, hogy a THC-n kívül vannak benne egyéb olyan hatóanyagok, amik bizonyos betegségek kezelésében hatékonynak bizonyultak, tehát nem feltétlen kell betépni hozzá, hogy akár gyógyászati célokra is alkalmazható legyen.

2017. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Atlatszobb provokativ kerdest nem tudsz?
2017. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kérdező, jó buli a skizofrénia?
2017. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem öli meg a rákos sejteket :) Bizonyos betegségeknél fájdalomcsillapítónak, kedélyjavítónak használják. Ez nálunk is igényelhető.

Káros hatása elég sok fajta van. Először is illegális. Börtönbe lehet kerülni miatta. Függőséget okoz, bár ezt sokan tagadják. De nekem van olyan ismerősöm, aki nem tud elmenni dolgozni anélkül, hogy beszívna.

Hatással van a családi, baráti kapcsolatokra, és persze nem jó hatással. Van ismerősöm, akit a munkahelyéről is emiatt rúgtak ki.

Élettani hatásai: hatással van a szív-és érrendszerre, sokan éreznek nagyon erős szívdobogást, halálfélelmet, hatással van a mentális állapotra, a hatása után levertség tapasztalható. Akinek mentális problémái vannak, annál fokozhatja a problémákat. Stb.

2017. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
köszi a válszokat föleg az utolsónak végre visza tudok vágni az olyanoknak akik azt mondják hogy jó. Utolsó előtti szerintem nme érteted a kérdést vagy nem tudom...
2017. júl. 13. 23:05
 8/24 Tislerics Máté ***** válasza:
64%

A THC-t szokás dicsérni nem a füvet! A THC-t ugyanis számos helyen alkalmazzák orvosi célokra...


A füvezés természetesen hosszú távon nagyon káros tud lenni, leginkább a lappangó mentális betegségek felerősítése, előhozása miatt. Egyéb káros hatásai jóval alul maradnak például az alkohol mellett. Sokan nem tudják, de az alkohol keményebb drog mint a fű. Aki nem hiszi járjon utána. (pl.: dr. Zacher Gábor + fű + g00gle...)


Ez vezethet félreértéshez, mivel, ha az alkohol legális és nem is annyira durva, akkor a fű is tuti ártalmatlan, sőt még egészséges is. Hiszen a sör is egészséges, meg a bor is...


Nagy távlatokban úgy működik a dolog, hogy vannak függőséget okozó dolgok, amik rövid távon élvezetesek, hosszú távon pedig károsak. Ez alól nem jelent kivételt a csoki, energiaital, kávé, cigi, alkohol, fű, kemény drogok, stb... Minden káros lehet és akár halálhoz is vezethet. (pl.: alkohol) Minden drognak számít, ami hosszú távon káros az egészségre!


A társadalmi megítélése ezeknek azonban kultúránkét változik. Az igazságot meg lehet tudni toxikológusok

tudását befogadva. és le lehet vonni a tanulságokat. A fű káros, igen! De minden más is, ami tönkreteszi az egészségünket. Élen az alkohollal, ami már szinte kötelező egy bulin, vagy nagy eseményen...

2017. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Sokan azzal érvelnek a fű legitimizálása mellett, hogy a cigi és az alkohol is függőséget okoznak, és ugyanúgy károsak az egészségre, ha nem jobban, mint a fű. Akkor miért ne kéne a füvet is engedélyezni?


Én ebben azért nem láttam soha logikát, mert a magyar társadalom így is szenved a káros szenvedélyektől, a világ élvonalában vagyunk az alkoholizmusban és a tüdőrákban (amit a dohányzás okoz). Ha már ennyi bajunk van, miért kéne még több bajt a társadalom nyakára terhelni, hogy még a füvet is engedélyezzük? Inkább az alkoholfogyasztás és a dohányzást kéne visszaszorítani, nemhogy még a füvet is engedélyezni...

2017. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, úgy látom, nem értetted meg az 5-ös válaszomat, úgyhogy kifejteném.


A THC megnöveli a skizofrénia kialakulásának valószínűségét, bár nem az egyedüli ok. Sokan pedig azt hiszik, hogy jó buli füvet szívni, gyakorlatilag ártalmatlan, még függővé sem tesz, nem is értik, miért illegális.

2017. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!