Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol tudnám megjaví...

Szerintetek hol tudnám megjavítatni az elromlott öngyujtómat? Budapesten, illetve Érd, Budaörs, Törökbálint környékén öngyujtójavítót keresek.

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 06:53
 1/5 anonim válasza:
Nem lenne egyszerűbb ha vennél egy újat??
2010. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy egyszerűbb lenne. De ez az öngyujtó ajándék volt, így az érzelmi (eszmei) értéke alapján pótólhatatlan!
2010. máj. 31. 06:41
 3/5 anonim válasza:
Értem. Akkor vegyél egy újat, de ezt tartsd magadnál, hogy mindíg veled legyen :)
2010. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ildixy válasza:
Tudok egy jó öngyújtós srácot! Lehet, h. Neked messze van. A VII. ker-ben van. Izabella és Király u-nál. Az Izabella u-n kell bemenni, a Rózsák tere felé, nem a Nyugati felé. Kulcsmásolás van kiírva!(sárga tábla)Keresd a Petit, aranyos, ha megkéred, megcsinálja rögtön és nem drága! Remélem segítettem. Ildixy
2010. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget.

Külön Neked kedves Ildixy! Remélem megtalálom a Petit és tud nekem segíteni.

2010. jún. 8. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!