Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Csefkó Pál...

Mi a véleményetek Csefkó Pál Tamás energetikai fejlesztéseiről?

Figyelt kérdés
Www.Rejtelyekszigete.com/megepitette-vilag-leggyorsabb-toltojet-foldonkivulieknek-koszoni/ www.cspenergy.eu/lang_hun/termekek_elektromos. Htm
2017. szept. 17. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem kattintok rá - mert már láttam a pasast a "viva natura" műsorban.


Egy kókler.

2017. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Arról ne is beszéljünk, hogy mégis megpróbáltam megnyitni, de rossz a linked.
2017. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
rejtelyekszigete.com/megepitette-vilag-leggyorsabb-toltojet-foldonkivulieknek-koszoni/
2017. szept. 17. 13:21
 4/12 A kérdező kommentje:

A link elé kell tenni ezt: http://

Csak az oldal nem engedte amikor írtam a kérdést.

2017. szept. 17. 13:23
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgyanígy a másik link elé is.
2017. szept. 17. 13:24
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Engem nagyon érdekelnek Csefkó pál fejlesztései, de nem jó alink mossem :/
2017. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Na talán így : [link]


és ez is


[link]

2017. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

Csefkó Pál Tamás 30 éve foglalkozik intenzíven energiakutatással, 160 darab értékes találmánya született, közel 20 szabadalmat adott be. rendkívüli képességeit a földönkívüliekkel való találkozásának köszönheti. Nemrég megépítette a világ leggyorsabb akkumulátor-töltőjét, amivel forradalmasítaná a közlekedést. Belegondoltunk-e már abba, hogy mennyi elektromos berendezés vesz minket körbe normál körülmények között is?


A wifi-ről tudjuk-e, hogy minél nagyobb, annál ártalmasabb is? Minden rezgés, minden energia. Szervezetünk is energiahálózat. A szervezetbe bekerülő elektronfelhők, a rezgési információk rákos megbetegedést okozhatnak.


csefko-pal-tamas

Csefkó Pál Tamás már 5 évesen tudta, hogy az embereknek fog energiát termelni. Az általa feltalált spiráláram által működtetett fogyasztásnál nincs elektroszmog, élet és környezetbarát.



A világban minden spirál, spirál az egész univerzum. Spirálárammal működtetni a házakat 40-50% megtakarítás. Miért nincsenek az emberek használatában ezek a nagyszerű találmányok?

2017. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

Ez a fickó egy zseni !


Csomó találmánya van. Ez a legérdekesebb felfedezése. [link]

2017. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezotéria kategória!
2017. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!