Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb tudományos...

Melyik a legjobb tudományos számológép erre a célra?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék venni, ami tud törteket számolni, illetve van rajta nCr funkció is. A mostanin sajnos nincs, és meggyűlik vele a bajom, amikor a képletet kell alkalmaznom.

Ti melyik számológépet tudjátok ajánlani, amin megtalálhatók ezek a funkciók, és mégis jó áron be tudom szerezni?



2017. szept. 30. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint, én egy Casio fx-220 számológépet használok, 181 funkciós, a te céljaidra bőven megfelel. Most kb. 4000 Ft-ért láttam.


Kissé általánosabban, egy-egy nagyobb Tescoban vagy Sparban rengetegszer látok olcsó tudományos számológépeket, akár 2000-2500 Ft-ért is. Ezeken elég jól látszik, hogy mit tudnak, illetve ha neten megnézel pár modellt, utána már elég jól tudod ránézésre, hogy megfelel-e neked (arról nem is beszélve, hogy írja rajta a funkciókat)

2017. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!