Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történt a...

Szerintetek mi történt a malajziai lezuhant géppel?

Figyelt kérdés

2017. okt. 10. 21:28
 1/5 EagleHUN ***** válasza:
94%

Jó kérdés, most függesztették fel a nyomozást, mert kb semmit nem találtak, egy két Afrika partjaira sodródott roncsdarabon kívül.


Nézzük mit tudunk.

- Akik rajta voltak tuti halottak. Ennyi embert nem lehetne rábeszélni hogy ne próbáljanak kapcsolatba lépni a szeretteikkel. Fogva tartásuk sem lehetséges, ennyi ideig, kinek érné meg?


- Ha Kuala Lumpurból Pekingbe tartottak hogy kerültek az Indiai óceán fölé?

Ez vagy úgy lehetséges hogy meghibásodott a vezérlés és csak egy irányba tudtak repülni, vagy eltérítették őket.

Bármelyik is volt miért nem rádióztak bármit? Vagy az utasok mobilon mint 9:11-nél is történt?

Ez arra utal hirtelen történhetett valami.


- Meg aztán ekkora iránytévesztést az üzemanyag kifogyásáig úgy hogy észre sem veszi nem követ el pilóta az biztos! Éjjel repült pedig amikor több az esély ilyesmire, de még így sem hihető. Ráadásul kezdetben a jó irányba haladt!


Szerintem minden jel arra utal hogy a pilóták vagy csak az egyik a másikat likvidálva eltérítette(ék) a gépet.

Nem feltétlenül a tengerbe csapódás volt a céljuk, lehet valahol le akartak szállni, eladni vagy a túszokért pénzt kérni. Csakhát így alakult. Pl akár mondjuk Szomáliába mehettek volna ilyesmivel, ott benne vannak az ilyen bizniszekben.


[link]

2017. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 EagleHUN ***** válasza:
93%

Amit még ezen a szakértők által is felvetett eshetőségen kívül én ki tudok ötölni mint lehetséges megoldást:


- Észak Korea vitte el a gépet, kellett nekik az alkatrész meg a rakomány (mobiltelefonok és akkumulátorok) meg a rabszolgák. Később a roncsokat kiszórták az Indiai óceánon hogy eltereljék a gyanút. (Kína lehet hogy látta a radaron hogy Pekingtől tovább repül ÉK-ba a gép, de mivel akkor és ott nem tettek semmit ennek megakadályozására, nem fogják felfedni hogy látták, mert az őket is kompromittálná.)


- Egy légkörben elégő és széteső meteor úgy eltalálta őket hogy azonnal porrá lettek. A néhány megmaradt roncsdarabot tengeráramlások vitték oda ahol felbukkantak.

2017. okt. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 EagleHUN ***** válasza:
2017. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon rejtélyes a történet.
2017. okt. 11. 00:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gép a mai napig repül. Tálalták alkatrészeket de nem biztos hogy ahhoz a géphez tartozik ha igaz. Szerintem olyan ember vitte el a gépet aki tudta mit hol és mikor kell kikapcsolni ugyanis a telefonok kicsöngettek némelyik napokkal a katasztrófa után is és olyan helyen vezették a gépet végig ahol a civil radarok éppen csak annyit tudtak azonosítani hogy arra egy repülő jár. Hiába a szaktudás egy valamit nem tudott kikapcsolni ennek a berendezésnek a válaszadási idejéből kiindulva tudták meghatarozni. Egy szigetre vitték és eladták szerintem a pilóta a mai napig él és tudta is hogy mit csinál bezsebelt a gépért egy rahedli pénzt majd halottnak nyilvánították a többi embert nem tudom. Talán kivégezték.
2018. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!