Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mária Stuart és II. Ferenc...

Mária Stuart és II. Ferenc tényleg szerették egymást, vagy ez csak a Reign sorozat meséje?

Figyelt kérdés
Illetve valaki nem tud egy oldalt, vagy egy filmet, ami ténylegesen leírja/bemutatja hogy milyen volt Mária és az élete?

#történelem #II.Ferenc #Mária Stuart #skót királynő
2018. febr. 9. 20:44
 1/4 anonim válasza:
Stuart Mária és II. Ferenc HÁZASTÁRSAK voltak. (Remélem, ez megválaszolja a kérdéseedet.)
2018. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy házastársak voltak nem feltétlen szerethették egymást. Politikai célokból adták össze őket.
2018. febr. 11. 13:59
 3/4 anonim válasza:
A való életben elég csekély számú írás, vagy bizonyíték maradt fent a kettőjük kapcsolatáról. Nem utálták egymást ezt biztos lehet tudni. De ennyire valószínűsíthető, hogy nem szerették egymást.
2018. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A valóság abban (is) eltér, hogy Mária kiskorától a francia udvarban nőtt fel. Én az írásokból azt vettem le, hogy Mária és Ferenc nagyon erős barátságban álltak egymással. Valahol azt is olvastam, hogy Mária Ferenc halála után golfozni kezdett el. Biztos vagyok benne, hogy megviselte az elvesztése.
2018. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!