Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha egy föld méretű Aszteroida...

Ha egy föld méretű Aszteroida röppályájába ütközne a föld mit tennénenek az emberek?

Figyelt kérdés

Ha egy óriási Aszteroida pont a földnek fog ütközni 3nap múlva, és elkerülhetetlen, és az elnök utolsó beszédét mondja, míg végül azt mondja "mostantól azt csináltok amit akartok, és semmiért sem kell fizetni" ezzel zárja mondandóját.

Az emberek szerinted ilyenkor kiderülne, hogy mennyire ocsmányak?

Vajon az emberek az utolsó napjukat otthon töltenék a családjukkal,apa-anya szeretkezne, és a többi, vaaagy, nem épp ez történne, és tömeges megerőszakolások, gyilkosságok , történnének, a pedofilok színre lépnének, és azt csinálnak amit akarnak bűntetlenül.

Vajon hány ember ennyire ocsmány a földön, vagy kik gondolnának erre?

Esetleg vérfertőzések száma is, ugrás szerűen megnövekedne, mert az öcsi mindig is vágyott a nővérére de nem volt szabad?


Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Mik történnének ebben az esetben?



2018. febr. 20. 23:25
1 2
 11/18 anonim válasza:
Ramone, ez szép volt. :)
2018. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Ramone válasza:
Köszönöm :)
2018. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
az emberek leginkább szublimálnának.
2018. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
antianyagbombat elővennék nyugi
2018. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Wadmalac ***** válasza:
Én attól tartok, hogy rengetegen benyomnák a világvégét FB élő videóba, hogy mindenki láthassa... mert amúgy lemaradnának róla az ismik...
2018. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Wadmalac ***** válasza:

Nézd meg ezt, ha csak egy hangyányi empátiás, beleérző képesség van benned, soha többé nem fogod ezt a kérdést feltenni, magadnak sem. Sőt, állatira próbálni fogod elfelejteni.

Nekem ez egy gyomorszáj öklös film volt.


[link]

2018. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A kérdés nem is rossz annyira szerintem. A gond inkább ott lenne, hogy a becsapódás előtt már mindenki meghalna, előtte meg minden épület összedőlne, mert az árapály erők szétszednék (A Földet is gyakorlatilag). (Mert a tisztán centrális ütközések ritkák, de még ekkor is fellépne ez, mert a Föld forog.)

Az árvizekről és a vulkánkitörésekről nem is beszélve.


Szóval nemigen lehetne bezárkózni sehova.

2018. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Átgondoltam, a lényeg az, hogy milyen gyorsan jönne. A vulkánkitörésekhez is idő kell, lehet azok nem annyira lennének jellemzőek, ha gyorsan jönne. A Föld-Hold rendszert átrendezné igen hamar az tuti.
2018. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!