Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 3D nyomtatóval mekkora tárgyat...

3D nyomtatóval mekkora tárgyat lehet nyomtatni és mennyiért?

Figyelt kérdés

Tudom, nyomtatóként eltérő. Azt viszont nem találom sehol, hogy hazánkban egy jó géppel mégis mekkora nagyságút lehet nyomtatni?

Illetve nem tudom, hogy: üzemidőt + anyagmennyiséget + választott anyag után, vagy mi egyéb után jön ki a végösszeg.

(3D design tervhez kellene)


Kérem aki tud róla valamit az írjon!


Előre is köszönöm!



2018. márc. 25. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

ha venni akarsz akk harja, de akk ne olcsot,


a pontos drága, tokm1 a méret az elso a pontosság, aztan az anyag majd a méret, de igazabol nagyon sok dio ha pontosat akarsz avgyis keszulj, egyszerubb ha kiontod-ha csak 1 szer kene, ugyis tokm1 egy ev mulva h ontve volt vagy nyomtatva

2018. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
*dio->ido
2018. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős 40.000Ft körül vett olyat, ami 20x20x20 méretet tud nyomni.


Az anyagköltség színenként eltérő lehet valamint az üzemidőt befolyásolja az elvárt pontosság az anyagmennyiségen túl.

Ha 0,3mm pontosan akarsz nyomtatni, az sokkal lassabb, mint 1mm-es pontossággal.

2018. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

NEM VENNI AKAROK. (Olcsót meg pláne nem.)


Egyszeri nyomtatásról lenne szó. És nem tudom, hogy mennyiért nyomtatják ki nekem cégnél.

2018. márc. 25. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A 3Deee-t kérdezd meg.

Vagy nézd meg milyen nyomtatókkal nyomtatnak, és keress rá a specifikációra


Mekkorát szeretnél?


Shapeways-en lehet fémből is, meg porcelánból.

2018. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 3D kívánság válasza:
100%
Kb. 30 x 30 cm az, amit egyben ki lehet nyomtatni, a legtöbb gépnek max ekkora a munkatere. Vannak gépek, amik felfele, z irányba többet tudnak. Főleg a tárgy mérete határozza meg az árat, de a pontosság is növelheti. Segíthetek még valamiben?
2018. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit akarsz nyomtatni.

De mondjuk az oroszok már nyomtattak házat is.

[link]

2018. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy halottam hogy egy fél literes petpalack 3d nyomtatva 1000ft a közepes minöségű pla-ból
2018. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!