Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol van olyan Kéttannyelvú...

Hol van olyan Kéttannyelvú iskola ahol Japánt lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom hogy holvan ilyen iskola , csak hallottam róla hogy ilyen létezik. A választ előre is nagyon szépen köszönöm! ^^

2018. máj. 27. 13:49
 1/4 Anonime AJ válasza:

Hát japán nyelvű középiskola nimcsen sok, sőt én nem is tudok róla, de japán nelvszak van a legtöbb nyelvészeti egyetemen.

Például Budapesten van a:

Károli Gáspár, az ELTE, a Semmelweis Egyetem NyKK vagy a Pázmany Péter

Ha jól tudom van ezekben Japánkar is.

Nem vagyok 100%ig biztos benne. Utánna kell érdeklődni.


Egy japán nyelvi szak hasznos lehet ha

2018. máj. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Anonime AJ válasza:

Hát japán nyelvű középiskola nimcsen sok, sőt én nem is tudok róla, de japán nelvszak van a legtöbb nyelvészeti egyetemen.

Például Budapesten van a:

Károli Gáspár, az ELTE, a Semmelweis Egyetem NyKK vagy a Pázmany Péter

Ha jól tudom van ezekben Japánkar is.

Nem vagyok 100%ig biztos benne. Utánna kell érdeklődni.


Egy japán nyelvi kar hasznos lehet hasznos lehet ha hamar akarsz megtanulni japánul. Igaz hogy nehéz de ha ez a célod akkor megéri.


Azonban ha te olyan vagy mint én és csak hobbybol akarsz nyelvet tanulni akkor ajánlom hogy próbálkozz az internettel.

Én nagyjából másfél év alatt tanultam meg angolul és jelenleg japánnul és románul tanulok.

Ez kb egy fél éve kezdtem el és már képes vagyok egyszerűbb mondatokat megfogalmazni mind a két nyelven.


Ez a módszer lehet hogy lassabb de teljesen ingyenes és szerintem egy jó hobbi.

(mellesleg az nagy segítség ha tudsz angolul. Ha esetleg tudsz itt van pár oldal amikel lehet kezdeni:

Http://app.Lingua

2018. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Anonime AJ válasza:
2018. máj. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kéttannyelvűről nem tudok, de arról igen, hogy az Európa 2000 és a Babits Mihály Gimnáziumban is lehet tanulni japánt, az utóbbi helyen külön szak is van.

Illetve azok az egyetemek, amiket az első mondott, legalábbis az ELTE, Károli biztos, bár nem minden évben indul japán szak, ahogy az ELTE-n idén sem.

2018. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!