Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan kell felhúzni egy...

Hogyan kell felhúzni egy órát? Többi lent

Figyelt kérdés

van egy nagyon régi, talán még első világháborúból származó ingaórám ami javításon esett keresztül mert meghajlott egy fogaskerék az lett kicserélve

van rajta 2 kis felhúzó és mindkettő meg van húzva mert tovább nem tudom húzni, kb 1 méter lehet az egész óra

tudtommal úgy kell elindítani hogy picit meglibbentem az ingát és magától megy de ez egyre jobban lassul és gondolom 1 óra után meg is áll, szerintem valamit rosszul csinálok, de amúgy hibátlanul működik csak valaki mondja el mi a helyes "indítási" módszere



2018. jún. 2. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Elkoszolódott, nem tud menni folyamatosan.
2018. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"gondolom egy óra után megáll".

Nem gondolni kell hanem elindítod és várni hogy mit csinál. Próbáld ki.

2018. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

már megoldottam, el volt ferdülve az egész óraszerkezet most vizszintesbe hoztam, hibátlanul működik és nagyon pontos

köszönöm a segítséget

2018. jún. 3. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!