Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egy földönkívüli civilizációna...

Egy földönkívüli civilizációnak milyen gazdasági rendszere és társadalmi berendezkedése lehet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Gazdasági rendszere: Chuck Norris képmásával készült pénzzel fizetnek, amit gyémántból és kolbászból veretnek minden csütörtökön a Royal Sörözöben.


Társadalmi berendezkedés: Egyistenhit szerint élnek. Istenük neve Chuck Norris, minden más istenséget megvetnek. Hiszik, hogy az élet után is van élet reinkarnáció szerű megoldással, de itt mindenki újjászletik miután kimosta őket egy mosógép. És mindez azért fontos a társadalmi berendezketés miatt mert e vallás szerint él mindenki és e vallás határozza meg a politikájukat is.

2010. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

az idegenes kerdeseket en tettem fel tegnap

Kommunista - kapitalista

2010. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én egyszer egy majdnem pont ugyanilyen kérdést tettem fel
2010. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, hogy van-e élet a Földön kívül, és ha van is, fogalmunk sincs hogy milyen lehet.


Tehát egyelöre nem tudjuk megválaszolni ezt a kérdést.

2010. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, még olyan is, amit nem is tudunk elképzelni. De lehet, hogy náluk is hasonló rendszerek alakultak ki, mint nálunk. Amíg nem ismerjük őket, addig nem tudunk róluk semmit.
2010. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A csészealjas UFo-K AZOK NáCIK
2010. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!