Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egész nyáron ilyen rossz lesz...

Egész nyáron ilyen rossz lesz az idő?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, tavaly is volt rossz idő. Lesz kánikula is.
2010. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Klimavaltozas.
2010. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
remélem igen, muhahahah xD
2010. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt ígérték, esős nyarunk lesz.
2010. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Remélem,hogy nem.

Már egy hete tervezzük a közös strandot egyik barátnőmmel,már egyre többe vagyunk,akik mennénk így együtt,de mindig közbe jön valami.Egyiknap esett az eső,utána csak hűvös volt,aztán fújt a szél,a barátnőm vizsgaalany volt stb....

Ráadásul most éjszaka úgy elkezdett esni,hogy aludni sem bírtam.Ma felhős,esős,hideg idő van felénk.16°C van,azért ez június végén nem természetes:( Nem azt mondom,hogy legyen 35°C-os kánikula,de azért ilyenkor 20°C fölött kéne lennie a hőmérsékletnek.


Abba bele sem merek gondolni,hogy mi lesz itt az országban,ha tényleg esős nyár elé nézünk.Már így is annyi bajt csinált az eső,elég volt ez is bőven:(

15/L

2010. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

én szabályszerűen bele vagyok betegedve ebbe....ez abnormális és borzalmas. nem elég hogy esik, még hideg is van...tél óta várom a nyarat, a napsütést és egyszerűen nincs, pedig mindjárt július:(:(:(:(

nagyon el vagyok keseredve:(

2010. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,az izlandi vulkán kitörés miatt,több csapadék,és sokkal hidegebb lesz mint szokott.
2010. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs köze a vulkánhoz. Tudod ez egy mediterrán ciklontól van -.-' Ami DÉLről jön, a vulkán meg ÉSZAKON van. Egyébként Angliában tegnap 27 fok volt, szóval... ők közelebb vannak a vulkánhoz, mégis olyan jó meleg van ott. Nem kell itt izélni...
2010. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szépen lassan majd kialakul nálunk is egyfajta trópusi éghajlat, azaz 1-2 napos nagy záporok, viharok majd kánikula, pára.
2010. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vulkán miatt / IS /vannak összekeveredve -mindenhol más féle az idő ,mint szokott lenni-
2010. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!