Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » El lehet érni az "ittas/részeg...

El lehet érni az "ittas/részeg" állapotot alkohol fogyasztása nélkül, mesterségesen, vagy növényi úton?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El. Forogj körbe sokáig.
2018. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Gan Dzsa talan tudhat neked segiteni. Keresd ot.
2018. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél be 1-2 mg Xanaxot. Az úgy elég is kb egy részegséghez.
2018. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maga az alkohol is "mesterséges" út. Amúgy az alkoholnak nincs receptora az agyban, emiatt mindenkire máshogy hat. Az ingerületvezetés sebességét befolyásolja. Hasonló - de nem ugyanolyan - hatása van pl. az éternek, kéjgáznak még az altató dózis előtt.
2018. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:

Toluol és egyéb aromás higítók gőzének belélegzése. Még a durva másnaposság is jön.

Facán káros is.


Alternatív módszer:

Régen valamelyik morbid v. hasonló vicclapban volt részegség-szimulátor.

Emberke bedobta a pénzt, masina kupánvágta a szédüléshez, lenyúlt a torkán, hogy összehányja magát, aztán fejel lefelé fordította, kirázta a zsebeiből az utolsó fityingjét is, aztán ledobta, hogy négykézláb hazamászhasson.

2018. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Az alternatív módszered egy görbe tükör.. nagyon jól körülírja a valóságot.. de amúgy szakadok :D
2018. nov. 5. 17:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig a #1 egy rohadt jó és egyszerű pédát mondott de persze ez mindenki fejében megfordul, én is gondoltam rá:D Hasonló állapotokat vártam egyébként mint amikor elszédülünk. Egyet magam fedeztem fel , délután elalszok 17 óra körül majd felébresztem magam hirtelen. Fogalmam sincs miért de 20 percig totál K.O vagyok olyankor..
2018. nov. 5. 17:35
 8/8 anonim válasza:
én akkor vagyok ilyen, amikor napokig nagyon rosszul alszom, összesen alig pár órát. utána garantáltan belassulok, nem tudok koncentrálni, szédülök és ha nagyon keveset aludtam, akkor még az értelmes beszéd is nehezen megy.
2018. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!