Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megduplázni...

Hogyan lehetne megduplázni egy ember életének természetes hosszát?

Figyelt kérdés

Mi a tudomány mai álláspontja a témával kapcsolatban?

Mik lennének a feltételei?

Mi tenné lehetővé és mi tenné lehetetlenné?


Köszönöm a válaszokat.



2018. nov. 22. 10:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem, ezt biztos nem így fogják csinálni, és amúgy nem is működne így. Ha öreg és sérült vagy, akkor hamarosan meghalsz. Fiatalosnak kell lenni ahhoz, hogy sokáig élj még.
2018. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ti dolgoznátok rajta, hogy a lehető leghosszabb életet élhessünk fiatalon? Ha ezt megvalósítaná valaki és elterjedt dologgá válna akkor igen nagy szenzációt és tiszteletet kapna az illető/illetők.
2018. nov. 22. 23:10
 23/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam pár helyen de szerintem a lényeget értitek.
2018. nov. 22. 23:18
 24/25 Wadmalac ***** válasza:

Nem tudom, nálam a prioritás inkább az, hogy amennyi most van, azt tudja az ember betegségek, szenvedés nélkül emberhez méltóan végigélni. És ahhoz is rengeteg kutatás, idő és pénz kell.

Ha az már megvan, akkor kezdhetünk nyújtani.

2018. nov. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
szia. a 200 évről én is hallottam . genetika, környezet, életstílus... írj privit ha érdekel.
2019. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!