Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ilyen hőfokban mennyit gyalogo...

Ilyen hőfokban mennyit gyalogolnak az emberek?

Figyelt kérdés
néztem videót szerintem valami szibériai tájról, de városias jellegű volt és ilyen -48 -53 fokok voltak, és az emberek ugyanúgy járkáltak az utcán egy szál kabátban igaz feltették a kapucnit de pl. arcon semmi védelem nem volt, nagyon meglepett mert itthon már ilyen -10-et is csontig hatoló hidegeknek érez sok ember. kérdésem hogy csak minimális távokat mennek gyalog az emberek mikor ilyen hidegek vannak ott, vagy milyen hosszan lehet ezt embernek bírni egyáltalán, gondolom ilyen órás bevásárlókörutakra csak nem mennek gyalog
2018. nov. 28. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Most sétáltam haza harminc percet, mert elaludtam a buszon. Nagyon hideg van, de ki lehet bírni. Jobban szeretem, mint a nyarat. Most legalább fel tudok öltözni. De nyáron nem tudom levedleni a bőrömet :D
2018. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

Az emberi tűrőképességnek is van határa, mínusz negyvenben az eszkimók sem piknikeznek odakint.

Csak amennyit muszáj.

2018. nov. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
2018. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

#3 ez egyik kedvencem. :D


Eszembe jutott róla, amikor kooperációs partnerek jöttek hozzánk Indiából egy januárban, pont mikor -22 fokok csattogtak.

Első nap beállítottak kiskabátban, kékre fagyva, második nap mindegyik akkora szkafander télikabátot vett a tecsóban, hogy nem tudtak benne mozogni, álltak, mint a madárijesztő. :D

2018. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha a vodka befagy, azt tényleg rühellik az oroszok, de szerintem füles sapkában teszik. Kandalló mellett.
2018. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!