Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol tudok beszélni egy magyar...

Hol tudok beszélni egy magyar fizikussal?

Figyelt kérdés
Hol tudok beszélni egy fizikussal? Esetleg valamelyik közösségi oldalon? Ha ez segít akkor olyan fizikust keresek aki jártasabb egy kicsit az idővel kapcsolatos dolgokban (ez alatt Einstein elméleteire gondolok)
2019. máj. 9. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván valami beszívott állapotban megidézett, ezoterikus, orbitális baromságról van szó, amivel felesleges rendes fizikusokat facebookon keresztül zaklatni. Írd ki ide inkább, itt jobb közönségre találsz, rengeteg ilyen kérdés van kinn
2019. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Itt. Én nem vagyok fizikus, de a relativitás elméletet azt értem. Ha nem kilométer hosszú képleteket akarsz megtudni, akkor lehet, hogy tudok segíteni.
2019. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki ide a konkrét kérdésedet. Egyetlen egy fizikus se fog erre válaszolni neked, mert jobb szórakozásuk is van mint az ilyenek pátyolgatása. Ha meg középiskolába jársz még keresd meg bátran a fizika tanárodat. Ezen a szinten ő is tudja amire neked szükséged van.
2019. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ott és úgy, ahol és ahogy bárki mással. Kapcsolatteremtés. Aki nem tudja, annak ebben nehéz segíteni.
2019. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Uff?
2019. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van egy olyan, hogy Magyar Fizikushallgatók Egyesülete. Keress rájuk neten vagy Facebookon, és írd meg a kérdésedet. Jó eséllyel kapsz rá közvetlenül választ a hallgatóktól, de ha mégsem, akkor fognak tudni ajánlani a témában jártas szakembert.
2019. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a kérdés komoly, akkor nézz utána, a közeledben melyik egyetem van legközelebb, ahol van fizikusképzés (is).

Bemész ott a fizika tanszékre, és egész biztosan lesznek ott fizikusok.

A kérdéseidet érdemes előre összeírni egy papíron.

2019. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha középiskolába jársz, akkor a fizikatanárod egy fizikus. ugyanazon az egyetemen tanult, mint a kutató fizikusok. A relativitáselmeletet is tanulta.
2019. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, a kérdező besokallt...
2019. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Találkozott egy fizikussal és éppen most beszélik meg a dolgot...
2019. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!