Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Volna egy ötletem amit lehet...

7...7 kérdése:

Volna egy ötletem amit lehet levédetnék. Viszont szükségem lenne egy hozzáértő mérnökre. Ez egy ötlet és én nem vagyok mérnök. Van olyan szabadalommal foglalkozó cég ahol megbízható mérnököt is tudnak biztosítani, hogy elkészítse a tervrajzot?

Figyelt kérdés

#ötlet #mérnök #találmány #tervrajz #hivatal #szabadalom #szellemi találmány #szellemi ötlet
2019. máj. 19. 02:14
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Most attól függetlenül, hogy mennyire jó vagy rossz az ötlet kicsit azért konkretizálni kéne hogy mégis milyen mérnökre van szükséges.
2019. máj. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak cégek amelyek ebből élnek, de ha nem vagy képes lerajzolni akkor honnan tudod, 1./ hogy még nem jutott másnak is az eszébe? 2./ valóban működik? 3./ megfelel a tervezési kritériumoknak (élet- és balesetbiztonság, tűzbiztonság, környezet/természetvédelem, funkcionális megfelelőség, energiahatékonyság, sorozat gyárthatóság /rengeteg jó ötlet ott vérzik el, hogy íróasztalon teljesen jó meg esetleg kis szériában össze rakható, de sorozatgyártásra alkalmatlan/?).
2019. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!