Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Tudnátok olyan szavakat írni,...

Tudnátok olyan szavakat írni, amik tartalmazzák az "egy" szót?

Figyelt kérdés
Pl. kEGYetlen, mEGYe, fEGYver.

2020. okt. 27. 08:08
1 2 3
 1/23 Wadmalac ***** válasza:
100%

mEGYeri híd

ceruzahEGY

nEGYed

vEGYszer



Csak olyan "éri", ami nem az egy szóból származik?

2020. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer sem hallottam ilyen együgyű kérdést.

Na csak vicceltem

2020. okt. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
EGYenlet, kEGYelet, kEGYes, fEGYenc, EGYenruha, vEGYes, vEGYület, mEGY, hEGY, bEGY, lEGYez
2020. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
1-es: igen, az lenne a legjobb. Köszi! 🙃
2020. okt. 27. 08:36
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Majdnem olyan itt a tudomány topic, mint a tudományos mémek facebookon. Iskolába se jártak akik követik, nemhogy bármilyen tudomány közelébe lettek volna bármikor is.
2020. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Wadmalac ***** válasza:
92%
#5: És ennek te vagy a mintapéldája?
2020. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen, én foglalkoztam tudománnyal, ha erre irányul a kérdés, és ettől inkább igazam lesz, mintha nem foglalkoztam volna soha vele.
2020. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Wadmalac ***** válasza:
50%

"ettől inkább igazam lesz"

Fenéket lesz igazad. Csak az elszállt egódat (és neveletlenségedet) mutatja, hogy kompletten hülyének nézed egy oldal minden látogatóját.


Ha a kérdező nem tudományos zseni, az sem baj, azért jön ide, hogy okos választ kapjon.

És némelyik kérdésre a helyes válaszhoz nem kell két kupac diploma a szobapolcon.


Szóval nem, nem kell PhD ahhoz, hogy valaki ide írhasson.

Arra vannak külön fórumok.

Esetleg próbáld meg ott előadni, hogy mindenki hülyébb nálad, nem itt játszani a koldusok királyát.

2020. okt. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Wadmalac ***** válasza:
100%
jEGY még hiányzott, nekem most több nem ugrik be, ami nem az eddig felsoroltak ragozott-képzett rokon formája lenne vagy nem az EGY szóból ered.
2020. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy valaki nem foglalkozik vagy nem foglalkozott tudománnyal, hanem az, hogy a tudomány címszó alatt ilyen butaságok vannak mindenütt, ebből is látszik, hogy az emberek hogy viszonyulnak ehhez.

Sajnálom, hogy nem érted a problémámat.

2020. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!