Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Jelent valamit ha jobb kezes...

Jelent valamit ha jobb kezes vagyok és balra döntött betűkkel írok?

Figyelt kérdés
Gyakran lepődnék meg az írásomon, eddig nem foglalkoztam vele, nem érdekelt. De miután ennyi ember kérdezte hogy, hogy-hogy így írok mikor nem bal kezes vagyok elgondolkodtam van-e ennek valami jelentősége? Hiszen az írásból annyi mindent meg lehet állapítani a személyiségre vonatkozóan.

#jobbkezes #Dőlt írás #Helyes-e így? #Balra dől
2021. jan. 12. 11:55
 1/5 Wadmalac ***** válasza:
68%

Ebből nem nagyon kéne személyiségvonásokat levonni.

Szerintem simán egy rossz megszokás, szokatlan tolltartási szög.


Gondolom kezeddel kissé takarod is, amit éppen írsz.

2021. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha balra dől akkor pszichopata lehetsz. Sorozat gyilkosokra jellemző az erősen balra dőlő írás. Minél jobban dől annál veszélyesebb az illető. Nem viccelek.
2021. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pszichopata.
2021. jan. 12. 18:26
 4/5 anonim válasza:
Guglizd meg. Munkakeresésnél van ahol ezt is elemzik. A legjobb ha nem dől semerre.
2021. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Balra dőlt írás: (85 foknál alacsonyabb hajlásszögű)


A hátradőlt írású emberek problematikus egyéniségek. Feszült természetűek, akikben súlyos lelki gátlások forognak. Kötelességek nyomása alatt állnak, önmegtagadás, példás önfegyelem, vagy legalábbis az önuralom vágya lakozik benne. Igazi lelküket és érzelmeiket nem akarját mások előtt megmutatni, és mindig mást mutatnak kifelé, mint ami lényegük.


Diszharmónikus, szöges írással képmutatók, színészieskedők, őszintétlenek, mesterkéltek és pózolók. Erkölcsi vagy jellembeli takargatnivalójuk van.



Pozitív jelentése: önmegtartóztatás, önkontroll, visszafogottság, konzervatív gondolkozásmód


Negatív jelentése: színlelés, önzés, passzivitás, jövőtől való félelem

2021. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!