Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Honnan tudjam ha valaki...

Honnan tudjam ha valaki hazudik? Mik a jelei?

Figyelt kérdés
nosss...jó emberismerő vagyok de egyvalakit nem tudok hová tenni mert nem látok tisztán mikor és mit hazudik....s.o.s
2011. ápr. 27. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Néha mikor vakarja a tarkóját\nyakát(hátul).Nem mindig,de ha nem néz a szemedbe.Ha lenéz mikor beszél akkor bűntudat leginkább.Ékszer a testén fogdosása.Nagy pulzus ,akkor izgul vagy fél,ezt onnan látod ,hogy a levegővétele gyorsabb és meglátszik a felsőtesten.Túlzott meglepődség.

Javítson ki valaki ,ha tévednék.Nem vagyok jártas a témában,de régen néztem a "Hazudj,ha tudsz"-t.Valamennyire van valóságalapja,de nem minden részben.

2011. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked is ajánlom,vagy könyve "Beszédes hazugságok".

Ha s.o.s akkor mik a "tünetek" és miről lenne szó?

2011. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el: Testbeszéd
2011. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát azt, hogy valaki hazudik rengeteg jelből észre lehet venni:


- Valamilyen fura mozgást végez ( pl: söpröget a lábával a földön, amit általában nem szokott vagy a környezetében lévő tárgyakat "simogatja" a kezével és ilyesmik).


- Vannak, akik túlságosan idegesek, izgatottak lesznek. Ezt nem úgy értem, hogy leüvölti fejed, hanem például tördeli a kezét, igazgatja a haját. De ezek nem biztos, hogy a hazugság miatt vannak.


- Ha nem egy izzadós fajta, de hirtelen nagyon elkezd izzadni, az is árulkodó jel lehet.


- Végül itt a vakarózás. Felmérések szerint egy ember miközben hazudik ezeket a testrészeket vakarja: tenyér, nyak hátsó része, homlok, fejtető, szem, orr, száj ( törölgeti vagy harapdálja). A felmérések azt is megállapították, hogy általában 3-szor vakarja meg valamelyik testrészét a felsoroltak közül.

1-2-vel több vagy kevesebb elnézhető, de ha sokkal többször vakarja meg, akkor figyelmeztesd, hogy ideje bőrgyógyászhoz mennie :)


Remélem segítettem! :)

2011. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!