Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » A "volt" mért nem hosszú "ó"?

A "volt" mért nem hosszú "ó"?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 17:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Ezeket amikot leírtál ez így jó :)

Amúgy most a nyárra is van olvasni való(2-is) és az előzőket se nagyon olvastam és jöttek az 1-esek(ezért lettem 4-es(tavaly 3 as :()), de szerencsére nem olyan hosszú könyvek

És nyugottan tudok 1500Ft.-t nélkülözni(ugyanis nem kőltök kacatokra(se kólára:)))csa nemnagyon járok könyvtárba(7. ig csak egy könyvet kölcsönöztem ki a suli könyvtárból(5.be))

És kösz a segítséget, így mostmár helyesebben fogok írni:), és ez kihathat a papíri helyesírásra is :))

2011. jún. 30. 20:10
 22/26 anonim ***** válasza:

Ha jó könyvekkel megszereted az olvasást, akkor nem lesz probléma a hosszabb kötelező olvasmány sem.:-)

A könyvtárba meg bármikor vissza lehet iratkozni tudomásom szerint, én megpróbálnám...:-)


Jó olvasást! És jó szünetet!


Szívesen még egyszer.:-)

2011. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban sokat voltam együtt mamámal és átvettem tőle. ha nem figyelek néha énis vót-ozok :d
2011. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez is olyasmi, mint a pesti szlengben a "pósta", így hosszú óval. Helytelen!
2011. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
valaki meg annak ellenére hogy tud olvasni boltnak ejti.de am melyik hülye adná azt a nevet a kutyájának h vót ???
2011. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szia, Kérdező!


Mi újság, hogy megy a suli?


És hogy állsz a helyesírással?


Sikerült gyakorolni, olvasni, javítani a nyáron?


Üdv. :)

2011. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!