Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hosszú leszek, de nagyon...

Hosszú leszek, de nagyon fontos, köszönöm? AZ első szülésem indított volt, így fogalmam sincs, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma van a terminusom.

Tegnap voltam CTG-n, ahol igencsak mérhető fájásokat mutatott a gép, mondták is, ha kicsit rosszabbul érezném magam vagy jobban fáj menjek vissza.

A doki szíve szerint bent tartott volna.

Egész nap fájt, hol jobban, hol kevésbé pocak és derék és minden lépésnél keméynedik a hasam.

Este is fájt, néha felkeltem rá, de minidg vissaz tudtam aludni....


2011. okt. 23. 08:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ülj be egy kád meleg vízbe v zuhanyoztasd a pocakot, az majd eldönti. Habár nekem van egy olyan megérzésem, h ha ezt megteszed, akkor már nem sok időtök marad beérni. Lehet, h most így reggel még be kéne menni a kórházba egy újabb ctg-re és hüvelyi vizsgálatra. Láttam már olyat, h valaki bement a kórházba, mert nem tudta eldönteni, h jósol vagy sem és már csak a burok tartotta a babát.
2011. okt. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

NAgyon szépen köszönöm, nagyon sokat segítettél.

Azt hiszem megyek is fürdeni.

Tényleg köszi:)

2011. okt. 23. 09:03
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tudsz aludni, addig szerintem nincs baj. Valódi fájásoknál még akkor sem tudnál aludni, ha már 1 hete virrasztanál. (Én arra riadtam fel, hogy jöttek a fájások, és nem tudtam visszaaludni.)
2011. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Második, én nem egy olyan többedszer szülővel találkoztam, aki arra ébredt, h nyomnia kell. Vagyis álmában a szendszertelen, kevésbé erős görcsök szépen megtették a hatásukat. Ezért mondom én azt, h nem mindig az erős görcsöknél kell észbe kapni és nem mindig a rendszereseknél. Mindenkinek másmilyen a teste.
2011. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szia kérdező, hogy vagy? történt valami fürdés után?
2011. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm az érdeklődést:), nagyjából ugyanúgy vagyok.

Voltunk sétálni is, menetközben nagyon fájt, most leültem kicsit fáj.Mensiszerű görcseim vannak....

Nyomja magát a baba nagyon...

Szerinted?:)

2011. okt. 23. 14:03
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy vizsgálatra beugranék a kórházba. Lehet, h csak annyi kell, h burkot repesszenek és akkor 2-3 órán túl lennél rajta. A burokrepesztéssel beerősödnének, rendszereződnének a fájások és a baba feje is jobban tudna tágítani. Sztem menj be.
2011. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ez lesz.

Írok majd és nagyon köszönöm:)

2011. okt. 23. 15:29
 9/18 anonim ***** válasza:
Szorítok, ezerrel! :)
2011. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

KÖszi, hogy drukkolsz, de hazaküldtek.

Babóca jól van:), 1 ujjnyira vagyok nyitva, tököm tele van...

Valami 5let, h beindítsam?

2011. okt. 23. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!