Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » 20. -a. Ez így helyes?

20. -a. Ez így helyes?

Figyelt kérdés

#t6u56u7
2012. júl. 16. 20:50
1 2
 11/19 anonim válasza:
24%

dik...az nem jó így...

ez úgy olyan Győzikés...de a kérdésedre:csak 20-a

2012. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Hú, ez a nagybetűs „Győzikés” elég durva egy helyesírási témakörben...
2012. júl. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
A mondatkezdő nagybetű és a mondatvégi írásjel hiánya is...
2012. júl. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
A vesszők és a szóközök is hiányoznak onnan.
2012. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 BringaManó ***** válasza:
vesszők honnan?
2013. máj. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egy törölt válaszból, kedves BelsőMegfigyelő, amit egy bizonyos Bodó Bodériusz jegyzett. Nem emlékszem pontosan a tartalmára, de a lényeg, hogy ostobaságok voltak, helyesírási hibákkal megtűzdelve.

Én a válasz írójától privát üzenetet is kaptam; a megfogalmazásból úgy tűnik, nem csak nekem küldte el a válogatott szidalmakat. A nyilvános válaszával, továbbá az én későbbi, jogos felháborodottságomat igencsak kifejező hangvételű, ám méltatlanul törölt válaszommal ellentétben ezt megtekintheted, ha óhajtod, természetesen csak privátban.

2013. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 BringaManó ***** válasza:
Köszönöm szépen a magyarázatot, lemondok a nagyszerű lehetőségről. :-)
2013. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit. A történelmi hitelesség kedvéért javítanom kell az előző magyarázatot, mert a dátumok alapján úgy látom, nem pontosan emlékeztem az eseményekre: a vesszőket hiányoló és az előző két válasz a jelenleg is meglévő, 11. sz. alatti válaszra irányult, melynek gazdája a már említett Bodó Bodérius, csak nem sokkal a történtek után letiltatta a nickje megjelenítését. A nevéhez méltatlan stílusú privát üzenet ugyanis, melynek tartalma hármunk közül nem konkrétan meghatározott kettőnek szólt, másnap délután érkezett. Ezután írtam én azt a választ, amelyet előttem ismeretlen okból letöröltek. Hogy erre érkezett-e nyilvános válasz, azt ezek után már nem tudnám megmondani, pedig pár napja még teljesen úgy hittem.

Ezzel a krónikás lelkiismeretében megnyugodván továbblép. :D


Ui.: Nem veszítettél sokat a privátról való lemondással. Két sor az egész: három kérdés, két jelző, és egy – az anyukák temetésének szervezésére való – "felhívás", amivel az én esetemben speciel 7 évvel elkésett a feladó, de hát ezt ő nem tudhatta, ugyebár...

2013. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 BringaManó ***** válasza:
Én is 11.-re gondoltam, akkor jogos volt a kérdésem, tartom. :-)
2013. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!