Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Mi a szófaja a következő...

Mi a szófaja a következő szavaknak: riadtan, forgolódva, tanácstalanul, megfesztített (pl izmok), kiszakítható?

Figyelt kérdés
A választ köszönöm előre is!!
2009. nov. 24. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%

20:26

megvan most rólad a véleményem már ne is haragudj!!!!!!!

ha igazad is van nincs jogod így ezt ilyen formában kijelenteni !

egy nagyon kedves néniről/bácsiról van szó aki megpróbált segíteni vedd ezt észre légyszíves

de mindenkit úgy kell elfogadni ahogy van

2010. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Itt nem "megpróbálni kell" segíteni, hanem segíteni kell, ha valaki tud. Ha valaki nem tud, és nincs annyi önkritikája, hogy ezt felismerje, azzal nem hasznot hoz, hanem árt. Ha kedves, ha nem. A fogorvos se kedves, amikor fúrja a fogamat, de hasznos. De ha kedvesen hazaküldene, hogy majd elmúlik, azzal komoly kárt okozna. Veled ellentétben egyébként az érintett illető nem sértődött meg, és ezt önironikus privát üzenetben értésemre is adta.
2010. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szia!

én sem sértődtem meg hiszen mi jogom lenne hozzá nem nekem mondtad csak nem volt szimpatikus a kommented

természetesen nem haragszom mért is tenném ?

valószínűleg te is elnézést kértél

ez esetben kérlek ne haragudj elnézést kérek

2010. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!