Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » SEGÍTSETEK! Hogy kell írni...

SEGÍTSETEK! Hogy kell írni bemutatni a házamat angolul? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az én házam közepes méretű! Van két hálószoba egy fürdő egy nappali egy konyha. A kert viszonylag nagy! Az én szobám meglehetősen kicsi. Van benne egy dupla ágy benne. Az ágy mellett van az íroasztalom, az asztalon van egy virág ami nagyon szép! Az ágyal szemben van a TV. Nagyon szeretem ezt a házat. Nyáron a kertben sokat szoktunk lenni.

2014. febr. 5. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

My house is middle-sized. It has two bedrooms, a bathroom, a living room, and a kitchen. The garden is quite large. My room is rather small. There’s a double bed in there. There’s a desk next to my bed, on the desk there’s a flower which is very beautiful. The TV is in front of the bed. I like this house very much. During the summer we often spend time in the garden.


A magyar szövegből vedd ki az összes felkiáltójelet, teljesen feleslegesek ;)

2014. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben:) köszi szépen ;)
2014. febr. 7. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!