Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Miért esik nagyon nehezemre...

Miért esik nagyon nehezemre az írás, valamint az olvasás? Olvasáskor gyakran elvesztem hol járok, meg sűrűn lejjebb/feljebb ugrok véletlenül pár sorral. Diszlexiás vagyok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 17:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Nincs írás stílusom egyáltalában vagy hogy mondjam ezt. Mindig más külalakú betűket írok.
2014. máj. 15. 17:07
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez miatt, nagyon rosszul fogalmazok, szegényes a sókincsem, és néha vagy nem tudom kifejezni magam egyáltalán, vagy rosszul, érthetetlenül. A leírtak alapján, szerintetek hogy fogalmazok?
2014. máj. 15. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A netes diszlexia-tesztek nagyreszt megbizhato eredmenyt adnak. Nem beszelek hulyeseget, tanultam pszicho-es neurolingvisztikat, reszletesen tanultuk a diszlexiat es a problemakoret. Erdemes lenne utana olvasnod, Meixner Ildikonak vannak jo cikkei es modszerei ebben a temaban, eleg sok van a neten is. Szerintem csinalj egy diszlexia-tesztet, es ha aggaszto az eredmeny, lepj valamit, mert zavarova valhat a dolog.
2014. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!