Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Moricz Zsigmond legy jo...

Moricz Zsigmond legy jo mindhalalig cimu regenyeben meg tudjatok a cimet magyarazni nekem?

Figyelt kérdés
pl.Miert ez lett a cim? jah es meg annyit hogy a rskontoval tortenteket 5 vazlatponba osszefoglalni?! Nagyon megkoszonnem a segitseget

2014. okt. 11. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne más oldja már meg a sulis dolgaidat!
2014. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
figyelj en mar megoldottam meg mar be is adtam... csak ha kerdez a tanar tudjak v.mi meg mast is mondani. ha meg nem tudsz segiteni,nem akarsz inkabb ne irj
2014. okt. 11. 20:20
 3/3 BringaManó ***** válasza:

Mást is mondani?... Szerintem ha kérdez, azt mondd, amit írtál, az meggyőzőbb (már legalábbis abból a szempontból, hogy te írtad-e. márpedig nyilván azért kérdez bele...).


(ha itt rákeresel, akkor az (egyik) "monológjában" van, meg egyszer később is, ezekből – és persze a teljes sztoriból :-) – hámozd ki esetleg, hogy miért fontos mondat ez)

2014. okt. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!