Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Ezt lefordítaná valaki angolra...

Ezt lefordítaná valaki angolra nekem?

Figyelt kérdés
Az élet döntések sorozata. Van, amikor sokat gondolkozunk, kattogunk. Pedig semmi mást nem kellene tenni, csak élni. Cselekedni. Szeretni. Választani. Élvezni. Jóvátenni. Boldognak lenni. Élni.
2015. nov. 28. 19:59
 1/6 anonim válasza:

Life is a line of desisions. There are times,when we have to think a lot. But we don't have to do anything, just live. Love,choose, enjoy,make things good,be happy,live.

A helyesìràs lehet nem jò.

2015. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Life is a chain of choices. There are times when we think too much. But we shouldn't do anything else, just live. To do. To love. To choose. To enjoy. To make good. To be happy. To live.
2015. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jóvátesz, az remedy, repair, make up for...
2015. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BringaManó ***** válasza:

De szerintem a költő nem úgy gondolta, hogy jóvátenni (saját maga által okozott hibát), vkit kárpótolni, vmit helyrehozni, megjavítani, hanem hogy "jóvá tenni", jobbá tenni (pl. a környezetünket), jobbítani (a világon), illetve egyáltalán, jót tenni (másokkal).

Legalábbis nekem a szövegkörnyezetből így tűnik.

2015. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez erősen valószínű. De én megadtam az esélyt egy magyarul tudó költő létezésére. :)
2015. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BringaManó ***** válasza:
:-)
2015. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!