Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Alárendelő összetett szavakat...

Alárendelő összetett szavakat keresek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Művészetek

Öltözködés

Tudomány

Lakberendezés

Oktatás

Ezekben a témakörökben keresném a szavakat.


2016. márc. 1. 18:05
 1/5 BringaManó ***** válasza:

Egyet sem sikerült még találni? (Tehát a full házi feladatot mi csináljuk meg?...)


Esetleg lehet egy olyan alkut ajánlani, hogy te írsz mindegyik témában 5 összetett szót, és akkor megmondjuk, hogy melyik nem alárendelő (illetve melyik nem szóösszetétel)? :-)

2016. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az élet olyan kint egy hullámvasút, egyszer fennt egyszer kent. Próbálj mindig pozítívan gondolkozni, próbálj megvalósítani kisebb célokat, mint például, minden nap olvasol egy órát, vagy futsz minden nap 20 percet. A testmozgás fontos, és amikor szarul éreztem magam, mentem kondiba és a lelkem is kidolgoztam, majdnem a halálig, és közben azokra gondoltam akik ártottak nekem, és így vezettem le. Csinálj dolgokat amiket szeretsz, vagy próbálj ki új dolgokat, és ne csüggedj, egynap majd visszaemlékezel, hogy honnan jutottál idáig. Az ahogyan ma állsz a dolgokhoz, és ahogyan döntesz, megszabja, hogy holnap hogyan élsz majd.
2016. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BringaManó ***** válasza:
OK, jó ötlet.
2016. márc. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Második vagyok:) ott segítek ahol tudok:)
2016. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BringaManó ***** válasza:

1 óra futás megvolt (két szigetkör) - ezzel rendeztem az elmúlt három napot :-),

az olvasásra még gyűjtöm a lelki erőt,

amúgy teszem, amit szeretek, és általában pozitív vagyok, bár erről megoszlanak a vélemények. :-)


(ezzel adtam egy magaslabdát ahhoz, hogy "ne foglalkozz vele, mit gondolnak mások, a lényeg, hogy magaddal harmóniában légy", stb. ;-)

2016. márc. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!