Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Miert tejedt el a szavak...

Miert tejedt el a szavak "becezese"?

Figyelt kérdés
Itt a Gyakori kerdesekben is folyik a sok mezes duma,peldaul:megjott a mensim pedig tabit szedek,gyuminap,fincsi stb.Szerintem hanynivalo!
2008. szept. 21. 19:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Divat. Majd elmúlik.
2008. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
11%
Osztűlytársaim még tavaly kitaláltak egy olyan szót h fantaszupi(fantasztikus ill. szuper)Olynak is édesen hangzik.Na meg az h köszcsi puszcsi.Már én is rászoktam ezekre a csöpögős libás szövegekre.:S
2008. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
11%
Bocsi h nem megy a helyesírás csak fáradt vagyok már:P (Előző voltam)
2008. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Szerintem Te is mihamarabb szokj le ezekről a dumákról, mert nagyon égőek. Talán a plázapicsáknak, meg a buta libáknak nem, de ha Te is pl felveszed a hangod, vagy visszaolvasod, amint leírod, hogy köszcsi, akkor rájössz, h milyen gáz... És szerintem a normális pasiknak is gáz, ha azt mondod h köszcsi. Nálunk az osztályban 1 ilyen csaj van aki így beszél, de mindenki gunyolja őt, amiért így beszél. A többiek meghallják diszkóba, h egy másik csaj így beszél, azonnal szivatják. nagyon gáz az egész.

2008. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy nem csak kis pisis tinilányok mondják azt, hogy vidi meg szavi, hanem felnőtt, komoly, húszon felüli fiúk is. Na itt a gáz
2009. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Szerintem ezek a becézések mint mensi,gyümi,szivi..stb egy adorr kereten belül tök jó!De az a sokcsi-zés télleg non dúrva én is szoktam egy két szót mondan iúgy de értelmes kereteken belűl!
2009. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!