Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Eléggé rondán írok. Hogy...

Eléggé rondán írok. Hogy javíthatok rajta?

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon régen piszkál vele, ezért megígértem neki , hogy a nyáron ezt rendbe teszem.Hogyan csinálhatom ezt?
2010. jún. 7. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én 30 éves vagyok, egész életemben rondán írtam. Cseszegettek is érte sokat, hogy így nem fogják elfogadni, úgy hátrányom lesz belőle, stb.


Persze soha senkit nem érdekelt. Az iskolában morogtak, de nem kaptam érte sosem rosszabb jegyet. És ma már nagyon ritkán kényszerül valaki arra, hogy kézzel írjon.

2010. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
írd le többszőr az a b c-t gyöngybetűvel. :) és ne siess!
2010. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél elsős vonalazású (két vastag közt két vékony vonal)füzetet és abba másolj, lassan, rajzolva. Lehet, hogy nem elég ügyes a kezed a finommozgásokhoz, nagymozgásokból kell egyre kisebb felé haladni. 40 évvel ezelőtt még hatalmas csomagolópapírra rajzolgattuk postaíronnal a betűket meg állva egész karral a levegőben. Manapság túl gyorsan tanítanak írni. Más manuális munkával is (pl agyagozás, papírmozaikkészítés) fejleszd a kézügyességedet.
2010. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csúnyán írtam régen aztán rászoktam arra, hogy nyomtatott kis betűkre hasonlító betűkkel írok. Persze nem olyan nagyon precízen de ezt elég egyszerű szépen írni. Aztán az évek során már nem csak nyomtatottal írok hanem ahogy alakult de a lényeg maradt :)
2010. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!