Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esélyekkel, rondán hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esélyekkel, rondán hogy indulok egy csajnál?

Figyelt kérdés

Ugye köztudott,hogy külső ami megfog,belső ami megtart .. :D ezt kár is tagadni,namost nálam az a probléma,hogy ami úgymond rondává tehet egy arcot az ugye kb 3 fontosabb dolog,miszerint a magas homlok,elálló fülek,görbe orr .. Hát hálisten nekem mind a 3 megvan :D

az a probléma,hogy nemtudom magad elfogadni így,tehát soha nem vagyok magammal megelégedve,ezért is álltam neki most gyúrni,talán valamit segít majd..

Igazából volt már barátnőm,nem is egy,a probléma az,hogy tegyük fel példaként volt 20 barátnőm,ebből igazán 2 tetszett,a többivel csak azért jöttem össze,mert magányos voltam már,viszont hamar vége is lett,mert nem tetszettek .. szóval most annak nincs értelme,hogy összejöjjek egy olyan csajjal aki nem tetszik igazán,mert annak úgy semmi értelme,ezért többet ilyenbe nem is megyek bele,viszont amelyik csaj nekem tetszik,azok velem elég ritkán akarnak összejönni :S most akkor ilyenkor mivan ?:S tehát rájöttem valamire,ha egyszer valaki ronda,mint én .. akkor az elég mélyról indul a lehetőségeket tekintve,szóval vagy beérném egy olyan csajjal aki nem tetszik,vagy pedig magányos maradok kb még nem találok merő Véletlenből egy szép csajt .. és inkább az utóbbit választom,mert átverni meg nem lenne szép dolog egy lányt sem ..

22/F voltam


2011. okt. 2. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Társkereső lapok vannak a neten...
2011. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hallod szörnyeteg,pont te beszélsz a belsöröl h azt kell szeretni amikor kidobáltad a csajokat mert nem teccettek?mit akarsz akkor hülyegyerek?
2011. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem láttalak, de 100%, hogy nem járnék olyannal, aki így "gondolkodik", akkor se ha jól nézel ki
2011. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

magas homlok, hosszú haj,

elmúlik majd minden baj.

Amúgy hallottál már a szexepil fogalmáról? Biztos van pár csaj, aki odavan az elálló fülekért, a görbe orrod pedig fogd rá egy verekedésre ;)


20/F

2011. okt. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mind a húsz csaj megpofozott, azért vagy most ronda? Vagy nem értem
2011. okt. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem messze nem lehetsz olyan ronda, ha már több bnőd is volt. Aki igazán ronda, annak soha nem lehet semmi komoly.
2011. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!