Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Hol van már (valami) - ez...

Hol van már (valami) - ez jelentheti azt, hogy várunk valamire, ami késik, de azt is jelentheti, hogy régebben már volt, de már nincs?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 14:47
1 2
 11/15 BringaManó ***** válasza:

ó, hát az már nagyon sokaknak leesett, de ha úgyis akkora guglibajnok vagy (mint én :-), akkor te is láthatod... ;-)


persze azért jó vicc! ;-)

2018. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 BringaManó ***** válasza:

ráadásul jobban megkapirgálva... én azt hittem, hogy ez új keletű, és csak Edward Snowden tiszteletére lett kitalálva, de most látom, hogy már a 22-es csapdájában is el volt sütve... (ott is ugyanezzel a mondással, és ott is az angol Snowden személynevet Hódennek fordítva magyarra...)

na most akkor kezdek gyanakodni, hogy Wadmalac mégiscsak egy többedik rétegben helyezett el egy olyan poént, amelyet csak akkor értenék, ha olvastam volna a 22-es csapdáját... :-) ej, de kár, hogy ilyen műveletlen vagyok, pótolni kéne.. :-/

2018. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Wadmalac ***** válasza:
Egen, jó könyv. De olvasatlanul is megvolt a megoldásod, tíz pont. :D
2018. júl. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én olvastam, de még a múlt században, úgyhogy egyetlen szóra sem emlékszem belőle. Akkor most művelt vagyok, vagy nem? :D


BW

2018. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Wadmalac ***** válasza:
Oblito ergo sum. :)
2018. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!