Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Hogy kell a kettőspontot...

Hogy kell a kettőspontot fejjel lefelé írni?

Figyelt kérdés

Van erre is billentyű kombináció, mint ezekre?


˙ ´ ¡ ¿


2019. febr. 14. 10:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást! Talán el kéne olvasni amit írtam Válaszoló, és abból úgy kicsit úgy látszódna, hogy nem a válaszokat és az oldalt nyomiztam le, hanem a fejre állított pontosvesszőt. Micsoda gondolat.
2019. febr. 14. 13:01
 12/21 Wadmalac ***** válasza:
Gondolom a karaktertervezők nem szeretnek fejen állni és nyomin rajzolnak ebben a pózban.
2019. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Pedig működőképes lehetne. (kipróbáltam rajzprogramban :P )
2019. febr. 14. 14:02
 14/21 anonim ***** válasza:
39%

kérdezőcske.. nem azt írtam, hogy minket nyomiztál le, hanem a ;-t és hogy rohadtul sajnáljuk, hogy nem sikerült a kedvedbe járni.

És megjegyeztem, hogy illene megköszönni a válaszolók fáradozását, és ha ez nem fér bele az idődbe, vagy nem tanították meg az iskolában, és otthon,


- megteszem helyetted.


Érthető?

2019. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Mondjuk én nem minősítettem meg degradáltam le senkit. Pláne nem éltem ki máson a frusztráltságomat. ;)


(egyébként ha nem is köszöntem meg már rögtön azonnal, amikor te azt sérelmezted, egy (Y) jelet az összes hasznos válaszra nyomattam)

2019. febr. 14. 16:01
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
Jól van, hagyjuk. Nem vagyok frusztrált, nem kellenek ezek az üres frázisok. Ha én kérdezek - minden választ megköszönök, mert időt szánt rám. De nem vagyunk egyformák.
2019. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem a kettőspontot nyomiztam le, hanem a fejjellefelé kettőspontot. :P
2019. febr. 14. 20:45
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Húha! ha már a magyarázatot magyarázni kell... - de sértődős a társaság. Némi jókedv esetleg?
2019. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Az emberek éhezik a megsértődés és a felháborodás lehetőségét. Még akkor is ha nem őket szidjuk.


Vannak akik a feljelentés lehetőségét is éhezik.

2019. febr. 26. 08:16
 20/21 Wadmalac ***** válasza:

"Vannak akik a feljelentés lehetőségét is éhezik."

Más az ízlésünk. Én inkább egy Whopper sajttal menüt kérnék.

2019. febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!