Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Kinek a mondása/gondolatai?!?(...

Kinek a mondása/gondolatai?!?(elvileg régi elfeledett magyar író...)?!?

Figyelt kérdés

kié ezek a sorok-gondolatok?!?

köszönöm

"Ne vádoljátok hát a sorsot ha szegénnyé tett.Szorgalom munka és ész magasra emelhet.A feltalálók küzdelmei által hasított barázdákban vannak elvetve a polgárosodásnak(gazdagodásnak,művelődésnek)drága gyümolcsöket termő magvai"



#fejlesztés #kutatás #feltalálás #szabadalom #eszmei oltalom #heuréka?!?
2020. máj. 30. 17:58
 1/6 2*Sü ***** válasza:
Google: 0 találat. (Több szókapcsolatra is rákeresve.) Tehát tényleg egy elfeledett íróról van szó, így a nevét is elfedtük.
2020. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem elfeledett-csak nincs feltűntetve-anonymusról is tudunk ha a nevét nem is....

könyből tudom-nem netről-sztem a valóságban több dolog van mint a neten akárhány dimenzió a valóság több....

2020. máj. 31. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Te magad írtad, hogy "elvileg régi elfeledett magyar író".

Amúgy Széchényi Istvánra tippeltem volna, de csak tipp.

2020. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen ingyen-energiás, örökmozgós, szívcsakrás könyvben láttad?
2020. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

vallásos könyvben:ahol valóban sok a Széchenyi idézet(de Őt pont emiatt feltüntették volna!)

de híres politikusok ,Hazafik ,nagy művészek s gondolkodók

idézetei gondolatai vannak benne-olyan elrejtett kincsek amiért "nagyon ásni kell"

2020. máj. 31. 13:18
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyébként nem effektive író Széchenyi hitel világ stádium

Irományain kivül szegényes tudom szerint nem írt mást...

2020. máj. 31. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!