Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Lattam regen egy videot, egy...

Lattam regen egy videot, egy norol nem tudom pontosan,hogy melyik kor( 1800-1900evek) akinek ritka kulonleges volt a dns-e vagy a vereben talaltak valami ellenszert,amit a mai napig az o mintaibol keszitenek, es rola is neveztek el. Mi a pontos neve?

Figyelt kérdés
A halala utan vettek mintat, es a mai napig meg van, rola neveztek el vagy a betegseget vagy az ellenszert, interneten akarhogy irom be, nem talal semmit!

2020. júl. 12. 21:44
 1/3 hollófernyiges ***** válasza:
Nem tudom erre gondoltál-e, mert semmiben sem stimmel a sztori pontosan, de volt egy Henrietta Lacks nevű néger takarítónő, aki méhrákban meghalt az 1950es években, és az ő rákos sejtjeiből csináltak egy tenyészetet, ami azóta is az alapja a rák- és sejtkutatásnak és sok ezer tonnát növesztettek már belőle.
2020. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan nem no, de hasonlo tortenet:

[link]

2020. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hanrietta Lacks a hegylakó! :D
2020. aug. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!