Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hitler szerette a kutyáját,...

Hitler szerette a kutyáját, Blondit? (link)

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem jó kategóriűba tettem...bocsi.

Úgy értem, hogy szerette-e , hogy doglalkozott vele?Megsimogatta?Játszott vele?

[link]


2010. aug. 8. 10:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Szerintem félre értettétek ahogy kérdeztem.Én is, úgy gondolom, hogy szerette Blondit.Csak kíváncs voltam, hogy mások is így gondolják-e.

A Bukás c. filmben láttam,hogy valamit adtak neki, csak nem tudtam, hogy mit.

Köszönöm a válaszokat.

2010. aug. 8. 17:06
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerette a kutyáját, ezért is ölte meg ciántablettával. Én a Bukás c. könyvben olvastam, hogy még kiskutyái is születtek. Remélem jól emlékszem.
2010. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
79%
A Bukás című film alapján ugyanolyan ciánkapszulát kapott amit Hitler is "elfogyasztott". És szerintem, mindenképpen szerette. Hitler egyáltalán nem volt akkora állat amilyennek beállítják manapság.
2010. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
Winnifred Wagner életéről szóló könyvben olvastam (ő Hitler első hivei közé tartozott és ez élete végéig így volt), hogy Blondie egy gyönyörű német juhász kutya volt és valóban szerette. Blondie a végső napokban, a berlini bunkerben megellett, kis kölykei voltak, Hitler a kutyáját és a kölyköket is megmérgeztette. Goebbels az egész családjával és a feleségével együtt lett öngyilkos, a gyerekeket kényszerítették, hogy lenyeljék a ciánt. És akkor és ott esküdött meg régi szeretőjével, Eva Braunnal Hitler.
2010. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Van egy könyv Eva Braun életéről. Fotók között egy olyan is, ahol Hitler és Blondie áthajol a villa korlátján. Egyforma a mozdulat.
2010. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is aranyos kép =)

2010. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
24%

Hiába, na. Rendes gyerek volt ez a Dolfi


Az a pármilliárd ember, akinek a rokona meghalt miatta, biztos örül, hogy ennyire szerette a kutyáját.


Idióta elmebetegek vagytok

2010. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Ha nem azt nézzük amiket csinált az emberekkel, akkor rendes volt.

Én a Bukás cimű filmben, komolyan mondom, hogy sajnáltam.Olyan van, hlt benne , mint egy elveszett idős bácsi:) Nem tudoom, hogy más hogy látja....

De eszembe jutott, hogy régen ment az egyik adón az Ebugatta vagy micsoda, és annak az elején van egy ilyen dal..."Ha van kutyád , van szived..."

2010. aug. 12. 12:58
 19/23 anonim ***** válasza:
34%
Régebben volt neki egy Wolf nevű kutyája is. Egyébként Hitler nem tehetett róla, hogy finoman szólva is terhelt családban született. Nővére őrült volt, de amikor azt a "humánus" törvényt hozták a nácik, hogy minden elmebeteget el kell pusztítani, nem mentette meg. És más rokonait sem, unokahúga a szeretője volt, aztán fiatalon öngyilkos lett. Aki a kutyákat szereti...
2010. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 BlackSword ***** válasza:
80%

Igen, szerette a kutyáját... Az előttem író valamit összekevert: A farkasverem az Hitler kelet-poroszországi főhadiszállása volt... Fél életét ott töltötte... (a háború alatt)...

Az, hogy a bunkerbe is magával vitte már jelent valamit...

A ciánkapszülát azért alkalmazták a kutyán is, mert Hitler félt, hogy mivel Himmler elárulta, és a kapszulák is tőle voltak, hogy azok nem hatásosak, és így tesztelni kellett... Bár tényleg kétséges, hogy mit tehettek volna amegvadult és bosszúszomjas szovjet katonák azzal a szerencsétlen kutyával, mely rengeteg filmfelvételen szerepelt...

2010. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!