Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vélemény? (link a leírásban)

Vélemény? (link a leírásban)

Figyelt kérdés

[link]

lehet hülye kérdés. de szerintem ez megdöbbentő :D


2011. okt. 24. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
az a véleményem, hogy ez nem kérdés...
2011. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Qrva jó
2011. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes az már biztos...nemtudok egyebet hozzáfűzni
2011. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és erröl?:O

[link]

2011. okt. 25. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem valamelyik számok túl gyorsan pörögnek felfelé illetve nemlehet nemlehet pontosan meghatározni így ahogy ittvan.pl.:

1.jelenlegi világnépességet kétlem...minek akkor a népszámlálás???ez is elég gyorsan megy felfelé.

2.Se az újszülöttek,se az elhalálozottak számát nemlehet így meghatározni(gondolom én)

3.A "ma küldött e-mail-ek száma" az valamiért nagyongyörsan pörög felfelé...szerintem azért nemilyen gyors.


Minek népszámlálás,ha már készítettek ilyet?

2011. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a néppel kapcsolatos dolgok igazak ... ez olyan átlagba számolja. am több helyen is olvastam másodpercenként 5 ember születik és 2 hal.. és tényleg rengeteg email-t küldenek el.. persze nem mindegyik pontos de megközelítő érték... ja és október 30. -ára 7 milliárd ember :D
2011. okt. 26. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!