Milyen a 92-es IQ? 20/L

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 17:17
1 2 3
 21/22 tambi3 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Hetedikes koromban már volt tanítványom matekból és fizikából, van három elektronikai szakmám, egy technikusi oklevelem, két diplomám, sokáig repülőgépvezetőként tengettem életemet, ezek után világos, hogy csarnoképítő cégem van... (ezek mind igazak!)


Úgy hozta a sors, hogy húsz és huszonötéves korom között, más-más "cég"-nél, egymástól függetlenül háromszor mérték meg hivatalos helyeken az IQ-at. Mindhárom teszt 160-ig mért, és időre ment. Mivel mindig idő előtt hibátlanul készen lettem, így nagyon okosnak kell(ene) lennem...


Most, hetven felé közeledve, visszatekintve a gyakran üresen, értelmetlenül elfecsérelt évekre, fogadd el tőlem, hogy a tartalmas, boldog élethez nem kell Einsteinnek vagy Newtonnak lenni. Hogy mégis mi kellhet, nem tudom, hogy nem pénz, és nem ész, az bizonyos(nak látszik...). Talán szerencse...


Kívánok Neked minél többet belőle;

"Jó utat,

Érd el a csillagokat!"

2021. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 tambi3 ***** válasza:
100%
Bocsánat, helyesen: IQ-mat
2021. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!