Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Amerikában hogyha nagyobb az...

Amerikában hogyha nagyobb az átlag élet színvonal mint itt hogy lehet hogy rosszabb állapotba van a társadalom?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
"ehet hogy rosszabb állapotba van a társadalom?" Forrásmegjelölés?
2021. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mit értesz a társadalom állapotán?
2021. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mely másik ország állapota (apropó, mi is az ország állapota? Hiányzik egy definíció) az összehasonlítási alap?
2021. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mi van nem nézel tv híradót vagy olvasol híreket? Tessék forrásmegjelölés: Staten Island királya ebben a filmben hangzik el hogy az Amerikai álomból amerikai rém álom lett.


WHO is kampón van ahogy én tudom.


A társadalom 40% fel van fegyverezve és egymást díbolják. Nem hangzik valami biztonságosan. És most még itt a válság is. Rekord méretű segélyt kaptak az emberek.


Sokan mondják ezt hogy rossz állapotba van de pontosan én sem tudom hogy milyen egy teljesen átlag embernek Amerikában. Bár a film amit küldtem ad egy kis rálátást. Viszont azért nem tisztázza hogy mért is van ez így? Amikor elvileg jobban élnek mint mi? Vagy nem ezt jelentené az átlag élet színvonal?

2021. ápr. 7. 18:50
 5/14 sadam87 ***** válasza:
100%

"Rekord méretű segélyt kaptak az emberek."

Az tényleg rossz lehet! Szegény amerikaiak, hogy ilyen válságban van a társadalmuk!

2021. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát biztos azért kapták mert olyan jól áll a helyzetük.
2021. ápr. 7. 19:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Húha... engem ez erre emlékeztet... :-DDD


[link]

2021. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ezt most nem tudom mire fel írtad? Javaslom ugyan ezzel a lendülettel merülj bele a filmbe amit küldtem. A műfaji besorolás kissé meg tévesztő mert kő kemény drámát fogsz látni és fajsúlyos dolgokkal foglalkozik. Abszolút a jelenbe van és nem egy biztató látképet ad.


Sokan mondják van egy ilyen mém a nyugaton hogy a kelet az új nyugat. Jelenleg én sem igazán akarom el hinni ezért el kezdtem meg érdeklődni a témát. Pusztán amit a tv meg hírekből látunk azt sem értem teljesen hogy lehet.

2021. ápr. 7. 19:34
 9/14 anonim válasza:
100%
Van egy olyan mondás, hogy messziről jött ember azt mond amit akar.
2021. ápr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mit szeretnél ki fejezni hogy mind az amit a tv be láttunk meg sem történt?
2021. ápr. 8. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!