Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mit adott nektek a blackpill?

Mit adott nektek a blackpill?

Figyelt kérdés

Mivel tudományosan eléggé bizonyított státuszt nyert a szemlélet, mit adott ez azoknak a személyeknek akik elfogadták a téziseit?


Hasznosabb ezt követni mint más pilleket, tegyük fel a blue vagy red pillt?


2021. máj. 22. 15:12
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
68%

"Az a történet, amit az osztály bohócától a társadalom megvetettjéig leírsz, nem rossz genetikájú emberekről, hanem leginkább kezeletlen neurotikusokról vagy esetleg súlyosabb személyiségzavarosokról szól"



Ez is veleszuletett es predesztinalt. Ahogy lapatallu olasz szepfiu se lesz belolem.


Nekem azt adta a blackpill, hogy felesleges olyan eletteruletbe fektetni az energiaimat, ahol nem terulnek meg. Vannak elonyos tulajdonsagaim is, amit szinten a genetikai lotton nyertem, abba kell energiat fektetni, ott varhato eredemeny.



36F incel

2021. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

30


Valóban olyan, mint 13 évesen, amikor a lányok a nekik tetsző fiúk után futottak. Érdekes, hogy felnőtt korban ugyanazok a pasik maradtak a legnépszerűbbek a nők körében akik 13 évesen már népszerűek voltak. Olyat mondani, hogy ez nem genetika miatt van szemenszedett hazugság. És azt mondani, hogy a nőknél sikertelen srácoknak nincs személyiségük dettó. A jó genetikájú srácok csupán kibontakozhattak, mert a környezetük bátorította ebben őket és pozitívan fogadta őket. Így nem nagy teljesítmény kemény önbizalmat építeni ki. Ellenben teljes ellenszélben még a legcsekélyebbnek tűnő “teljesítmény” is nagyszerű.


A blackpill a tényekkel foglalkozik. Tehát ha szar a genetikád sosem leszel sikeres a nőknél. A testépítéssel sem tudod becsapni a nőket mert a testarányokat nagyon jól ismerik még az izomzat alatt is, tudják mi az alfa, mi a béta és mi az omega. Sokkal jobban mint mi férfiak akik a nők 80%-át simán dugnánk. Séró, divat, tetkó meg ilyenek...a nők még szánalmasnak is találják ha egy omega ilyesmikkel próbálkozik és genetikája szerinti szintje fölé törekszik.


Egy igazi jópasi rövidgatyában, papucsban, borostáson és izzadságszagúan is tetszeni fog.


Az már redpill kategória amikor azt gondoljuk, hogy a nőket be lehet csapni testépítéssel, öltözködéssel, stílussal stb.


Blackpillben alap, hogy csakis a testarányok és arcarányok számítanak, pld szemek, száj, orr közti távolságok, járomcsontod szöge, fejforma stb.

2021. máj. 26. 14:42
 33/39 A kérdező kommentje:

29


A személyiségfejlődéssel csak az lehet a baj, hogy becsapod önmagad amennyiben elvárásokat támasztasz felé. Ha hobbiszinten űzöd és nincs mellette semmiféle elvárás, remény akkor szerintem okés. De ha arra megy ki, hogy újra pofára ejtsd magad jónéhányszor akkor szerintem nem segítesz magadnak. Azt elérni, hogy ne zavarjon az emberek reakciója rád, szerintem is egy nagyon fontos fajta személyiségfejlődés. De ezt a blackpill is megadva, hiszen az igazságot ismerve már nem fog zavarni semmi, hiszen tudod mi miért van. És elképesztő felszabadító, mert az emberek amikor nyomják a szokásos reakcióikat rád, akkor csak mosolyogsz és sajnálod is őket kicsit mennyire a biológiájuk és ösztöneik rabjai. Arra gondolsz, nekik sem ártana lenyelni azt a pirulát. Tehát paradox módon magabiztosabb, kiegyensúlyozottabb viselkedéshez vezet a blackpill mert nem leszel többé needy, nem lesznek elvárásaid. Ha a bluepill igaz lenne már önmagában ez a változás is bevonzaná a nőket és népszerűbbé tenne saját nemed körében is, de nem. Semmiféle változás nem történik. Ami ugyancsak alátámasztja a blackpillt, hiszen elvileg a magabiztosságbak, lazaságnak, elvárás nélküliségnek kellene azt elhoznia.

2021. máj. 26. 14:59
 34/39 anonim ***** válasza:
61%
Bár én inkább "redpilles" vagyok, van benne igazság, ahogy a nihilizmusban is van, sőt, még Karl Marxnak is akadt bőven helytálló megállapítása. Persze egyszerűbb az egészet hülyeségnek elkönyvelni, mintegy megspórolva a gondolkodás hosszú folyamatát.
2021. jún. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
58%
Megyek és meglovagolom a barátomat ennyi baromság összeolvasása után…
2021. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

35


Hogy hívják őt, Chad?

2021. aug. 10. 08:43
 37/39 anonim válasza:
71%
Átlag Jóskának.
2021. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
37%

"Osztály bohóca, osztály lúzere, biztos ismerős ez a szerep mert minden osztályban megtesznek valakit ennek. Már ott megfigyelhető, hogy általában a legrosszabb külsejűek kényszerülnek ebbe a szerepbe akikbe mindenki belerúg."


Kérdező: Még ha ez általánosságban igaz is (tegyük fel), akkor egy kivétel mindenképp akad a személyemben! Én amikor bekerültem a gimibe, kb. 2 hónap múlva kiközösítettek, de közben tetszettem is jó pár lánynak (egészen a kiközösítésig), szám szerint 5-nek, és azt is tudtam magamról, hogy a jóképűek közé tartozom, és gimi előtt is volt már gyerekkapcsolatom (persze szex nélkül) több is!


Ilyenkor mi van, ha egy ilyen cáfolattal találkozol? A sztori minden szava igaz, szóval ez ne legyen kifogás.


Vagy a "kivétel erősíti a szabályt" alapon nézed, ha valami ellentmond a blackpill-nek?

A másik dolog, hogy az ilyen megállapításokat, mint kiből lesz az osztály bohóca, azért elég nehéz bizonyítani, hiszen ez elég szubjektív, már bocs... Meglepődnék, ha tudósok ilyet ki mernének jelenteni, hogy az osztály bohócai általában a csúnya emberek lesznek. A nagyon-nagyon csúnyák esetleg, de ilyenből biztosan kevesebb, mint 1% van, ráadásul még ezt is meg tudom cáfolni egy elég szélsőséges példával! Egy olyan srác esetével, akit pont úgy kell elképzelni, mint a Bejamin Button különös élete című filmben a srácot, aki öregként született. Pontosan úgy nézett ki a srác, ráadásul még a neve is Benjamin volt (valószínűleg nem véletlenül)... törpe volt, az arca tele volt hegekkel és fekete foltokkal, csont és bőr volt, szinte nem is volt emberi formája! Mit ad Isten, a srácnak rengeteg lány barátja volt, de fiú is akadt neki szép számmal. Igaz, barátnője sem volt, de messze nem volt kiközösítve, sőt nagyon szerették.


Ezzel rögtön kaptál két cáfolatot is a való életből.

2022. máj. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
61%

Vagy egy másik eset, a kövér nők esete, ami viszont messze nem elszigetelt eset, hogy számos kövér nő sikeres a pártalálás terén. Nem még, hogy kiközösítenék meg bántanák őket.. Ez, hogyha valaki nem születik szerencsés genetikával, akkor belé törlik a lábát meg kiközösítik, ez tényszerűen nem igaz. Az én barátnőm is szép lány, szép arca és alakja van, gimiben mégis kiközösítették, és egyetemen se voltak barátai, de közben lehetett volna jó pár fiúja, csak túl introvertált volt. Egyszerűen annyi ellenpélda van, hogy Dunát lehetne rekeszteni vele. Sokszorosan meg tudlak cáfolni.


És azt is és erősen kétlem, hogy valamire való kutató ki merne ilyet jelenteni, hogy a genetikától függ a későbbi sikeresség és a boldog élet. Ugyanis túl könnyen meg lehet cáfolni.


Tessék, itt az újabb cáfolat, ez már a sokadik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. máj. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!