Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos, kövér lányok, nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos, kövér lányok, nők! Ti szoktátok úgy érezni, hogy számotokra nehezebben jön össze a szex/kapcsolat, kifejezetten a súlyotok miatt? Vagy teljesen simán mennek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Légyszíves írjatok magasságot, súlyt és kort is, illetve azt hogy amúgy vonzónak tartjátok e magatokat!


Előre is köszi!



2021. nov. 8. 12:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

#20


170 centivel azért a 48 kg kóros soványság. Olyan, mintha én 38 kg lennék, mivel 160 centi vagyok.

Nincs pajzsmirigy problémád esetleg? Erre is van gyógyszer, a pajzsmirigy túlműködésre.

2021. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

158/110/33

Szexre ha akarnék, minden napra akadna, de az nem az én világom. Párkapcsolatra nehezebb találni valakit. Nem tartom magam vonzónak, az arcom szép, de az összkép siralmas a súlyom miatt.

2021. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

21: Tudom, hogy az. Csak arra céloztam, hogy a közhiedelemmel ellentétben előbb lesznek ilyen téren nehézségei egy gebének, mint egy kifejezetten túlsúlyosnak.

(Amúgy igen, a pajzsmirigyem is gáz. Meg sok más is. Gyógyszerek ide már nem elegendőek, brutál szigorú diétát kéne tartanom, de nekem nem fér bele, hogy akörül forogjon az egész életem kb.)

2021. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#23


Mármint a diéta alatt amolyan “hízókúrát” értesz? Bocsi, ha félreértem, nem nagyon vagyok kompetens a témában.

2021. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
24: Olyasmi. Úgy kellene "mindenmentesnek" lennie (nem csak glutén, tej, cukor stb., hanem rengeteg más is kilőve, többek között számos zöldség és gyümölcs is), hogy közben minden makro- és mikrotápanyagot megfelelő mennyiségben tartalmazzon, kalóriadús legyen, grammra pontosan kiszámított CH-mennyiséggel, azon belül odafigyelve a lassú és gyors felszívódásra, időpontokat betartva, miegymás. És akkor emellé még egy jól összerakott mozgásprogram. Nyilván nem lehetetlen, csak egy hétköznapi ember számára élhetetlen. Pont ezért nem szeretem egyébként azt sem, amikor a túlsúlyos emberekbe állnak bele, osztják nekik az észt. Akiknek csak egy kis odafigyelés és energiabefektetés szükséges az ideális testsúly/alak eléréséhez, azoknak fogalmuk sincs, milyen szerencsések...
2021. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!