Valaki meg tudja mondani, hogy Sissi hercegnő miért nem mosolygott szívesen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En ugy hallottam, szifiliszes volt, es ettol ki voltak rohadva a fogai.
2010. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyósa kritizálta a fogai színét, túl sárgának találta.Lehet ezért.
2010. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind igazak (kedves férje fertőzte meg szifilisszel), meg hát szerintem egyébként se nagyon volt oka a mosolygásra, nem volt valami boldog élete.
2010. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 4. 11:07
 5/9 anonim válasza:

Én azt nem hallottam,hogy szifilisz miatt rohadtak volna a fogai:O

Egy nagyon neves fórumon, több ember olvasmányából úgy vettem ki,hogy már fiatal korában sem voltak egészségesek a fogai, hamar rohadni kezdtek ezért takargatta...tehát nem a szifilisz miatt:D

2010. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az is igaz, amit te írsz, tényleg nem voltak jók a fogai alapból, de utána még szifiliszt is kapott. Legalábbis én így olvastam.
2010. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Persze én ezt nem is vonom kétségbe csak azt nem olvastam,hogy amiatt rohadtak volna tovább a fogai:)

Lényeg a lényeg,hogy nagyon gátlásos lett emiatt, halkan beszélt és folyton takarta az ajkait:)

2010. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerette az édességeket és bulimiás is volt, hánytatástól a sok gyomorsav kimarta fogát. így te sem mutattad volna.
2010. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én is úgy hallottam h már fiatal korában sem voltak fogai, ezért nem mosolygott.
2011. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!