Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Úgy döntöttem pszichológus...

Úgy döntöttem pszichológus leszek, jövőre érettségizek, de a jegyeim nem valami jók. Milyen jegyekkel vesznek oda fel valakit?

Figyelt kérdés
Biológiából emelt szint kell? Melyik tantárgyakat kell nagyon tudni? És ha valki tudja leirná a felvételi követelményeket? Ha valki bejutott utána nagyon nehéz, sokat kell tanulni? Idén ráfekszem a tanulásra, mindenből jó lehetnék ha picit odafigyelnék, kivéve a matekot mert az sosem ment:S
2010. szept. 6. 17:27
 1/6 orsybaba88 ***** válasza:
sokat kell tanulni gondolom ott is, pedig az általam ismert pszichológus mind hülye:) bocsi:) egy oszt.társam is oda jelentkezett, biosz faktos volt, de sz.tem nem kellett neki emeltezni. nézz utána felvi.hu-n, vagy kérdezd meg az osztályfőnöködet!!!!!!!
2010. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

440 környékén vannak a ponthatárok...pszichológiához.

KRE-BTK pszich. szak 449, én azt lestem ki magamnak.

ha megcsinálod emelt szinten bioszt és törit mindkettőt 90% ra, akkor vagy 440 pontnál már. Jövőre pedig azt hiszem 28 pontot ér egy középfokú nyelvvizsga. Ha pedig okj-n elvégzel egy pszichológiai asszisztensit, akkor kapsz még 35 öt, ha jól tudom.


[link]

[link]


egy kis segítség.


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy döntöttél pszichológus leszel?

Mire alapozva döntöttél így???

2010. szept. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel az attidüddel nem menj pszihológiára. Oda komoly emberek kellenek, akik pl. nem a gyakorikerdesek.hu-n keresi a választ a jővőjére nézve.


Igen, rengeteget kell tanulni, havonta minimum két unalmas szakkönyvet tanulmányozni (nem csak kiolvasni, hanem jegyzetelni is!), rengeteget kell írni, és nem segítenek, te kell kutatást végezz (Ők csak irányítanak), és ha megszerzed a diplomát, mindenki jogosan lehülyéz majd.


Csak óvva intelek... :)

2010. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Engem érdekel a pszihológia, és komoly is vagyok. Nem itt döntöm el a jövőmet, hanem csak megkérdeztem, hogy hogyan lehet oda bekerülni. Nem hiszem h ekkora baj lenne, h én legyek a "kis komolytalan".

Egyébként azért döntötem igy mert sosem tudtam mi legyek, ezért mentem vendéglátásra, de egyáltalán nem teszik, a pszihologia meg mindig érdekelt, és ezért:)

2010. szept. 10. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben elnézésed kérem, és sok sikert kívánok. :)


www.felvi.hu -itt lehet a válaszod.

(A "komolykodó")

2010. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!